ne tak naší čtenářky s nickem V19, ale rodiny její dcery, která toužila být veterinářkou. její sen se jí sice nesplnil, ale malý zvěřinec si přesto domů pořídila. Chybělo už jen štěňátko. O tom bude dnešní příhoda

papoušek

Dobrý deň, dcérka od malička snívala, že bude zverolekárka. Žiaľ zo zdravotných dôvodov sa jej tento sen nemohol splniť, ale láska ku zvieratám jej zostala a tak v ich byte majú hotový zverinec- papagája, myšky, pavúky, akvárium, škrečkov, zajaca atď. Vnučky však stále chceli šteniatko. 

štěne

A tak pribudlo šteniatko -miláčik celej rodiny. Krátko nato  som bola u nich  na návšteve, v noci som potrebovala ísť na wc. Pretože som nechcela rozsvietiť, aby som nezobudila deti, tak len za pomoci mobilu som vyšla na chodbu, kde mal psík svoje miesto a hups! šľapla som do niečoho mäkkého a už mi aj vyleteli nohy do vzduchu a samozrejme zobudila som celý byt.

Psík bol hádam viac ľaknutý ako ja... Odvtedy uplynuli asi 3 mesiace a zakaždým, keď k nim prídem, psík sa najprv na mňa zadíva, až keď sa mu prihovorím, vyskakuje okolo mňa.

V19

Milá V19, to měkké bylo ono štěňátko, nebo jeho produkt?

Text enbyl redakčně upraven

Máte také nějakou zajímavou příhodu se zvířaty?

Nesejde na tom, jestli s domácími, nebo divoce žijícími.

Máte nějaký zážitek z pozorování zvířat v přírodě?

Pořídila jste zajímavou momentku a chcete se s ní pochlubit?

Určitě i vaši domácí mazlíčci budou nepřeberným zdrojem veselých, nebo překvapivých kousků.

Napište nám. Na vaše příhody a fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama