Čtenářka Bonda zaslala k dnešnímu tématu fotku štěněcích nalezenců. Respektive nalezenec byla jejich maminka, ony se narodily již na psí záchytce...

Prohlédněte si krásná štěňátka, která k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Bonda...


Zdravím všechny štěňatomilky!

Posílám fotky nalezené psí maminky, kterou odchytili ve městě před dvěma roky městští strážníci. Než našli zájemce, fenka vrhla štěňátka neznámého původu. Strážníci je nosili na zahradu na sluníčko, protože klece mají na tmavém dvorku. Tam si je prohlíželi a fotili lidé, a tak se pak také našli zájemci, kteří si štěňata rozebrali. Ani nevím, jaký byl další osud fenky. Ale byla moc hodná, tak se určitě nějaký zájemce našel.

štěně

štěně

štěně

štěně

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototéma dne 14. ledna 2013: Štěňátka

  • Pošlete mi štěněcí fotku!
  • Napište k ní příhodu se štěnětem.

moje smeckaK dnešnímu tématu zasílejte fotografie (maximálně 5 kusů) štěňat. Abychom příspěvek uveřejnili, pošlete k fotce či fotkám také krátkou štěněcí historku, která bude dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá knížku nakladatelství TaMi CZ Já a moje smečka, kterou sepsala fenka Adélka Syručková. Příspěvky posílejte nejpozději 14.1.2013 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - nemusí jít o vaše štěňata, ale klidně o štěňata, která jste vyfotila někde v parku, ale rozhodně musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

Výjimka pro čtenářku DanuD - smíte zaslat pár fotek koťátek.

 

Reklama