Můj manžel nosí brýle na dálku. Na tom by nebylo nic divného, ale protože si je musí sundávat, aby mohl cokoli přečíst, tak je věčně někde zapomíná. Onehdy se nás sešlo vícero k nedělnímu obědu a aby se to nepletlo, kromě šesti lidiček tam byli i dva pejskové, z toho jedno roztomilé hravé štěně, co rádo všechno tahá a hraje si s tím.

Protože manžel byl dopoledne na střelnici, rozhodl se uklidit svůj arzenál, aby se ještě nestalo nějaké neštěstí - má na to zvláštní trezorovou skříň. Uklidil, poobědvali jsme v klidu a pohodě, pejskové si spolu pohráli, my poklábosili a chystali se jít na odpolední procházku. A manžel se začal shánět po brejlích, jenže ty jaksi nikde nebyly.

Prohledal kdeco, zapojil do hledání i mě, postupně se do hledání zapojili všichni, kdo u nás byli na obědě, nikde nic, brejle nebyly - nejspíš někam uletěly či se propadly. Tak to už bylo na pováženou, muž propadal střídavě cholerickému vzteku na oba dva psy a střídavě hysterickým záchvatům, cože bez těch brejlí bude
dělat, protože bez nich by na ulici říkal každému většimu psisku "dobrý den, slečno".

Korunu tomu nasadilo hravé štěně, které se najednou objevilo s futrálem od brejlí v tlamičce. Nastal hon, po chvíli bylo štěně lapeno, futrál mu byl z tlamy vyrván, ale jen proto, abychom zkonstatovali, že je prádný. Brejle nebyly. Hlava rodiny, přesvědčená na sto procent, že dovádivé psisko brejle rozkousalo, a rozpálená do běla práskla do stolu - ten pes půjde. Neřekl kam, ale vrhl se ke skříni se střeleckým arzenálem.

Ve všech hrklo, to snad ne. Ale jo, klíč zaskřípěl, dveře se otevřely a vypadly... BREJLE. Ten hurónský řev, který se ozval, vyplašil oba pejsky tak, že zalezli, kam to jen šlo.

Korunu tomu všemu nasadila dcera, když prohlásila - tak to už není skleróza, to je přímo homimo.

Sirikit


Milá Sirikit, děkujeme za příspěvek :-). Zdá se mi, že roztržitost se dá svést na každého - v případě Vašeho manžela i na malé štěně. Naštěstí, že se ztracené brýle v poslední chvíle našly.

Tímto příspěvkem končíme naše dnešní téma: roztržitost. Děkujeme všem za poslané příspěvky a těm, jejichž článek se na našich stránkách dnes neobjevil, se omlouváme.


Středeční téma je SPÁNEK

 

Spíte ráda/nerada?

Nemůžete spát? 

Máte problémy se spaním?

Chrápete nebo chrápe Váš partner?

Máte oddělené ložnice?

Jste náměsíčná?

Máte svoji ložnici vymazlenou do růžova nebo modra?

Představte si, že bychom nemuseli spát. Co by se vše stalo?

 

Na Vaše příspěvky se těší

 

redakce@zena-in.cz
 

Reklama