Milá redakce,

protože jsem tu na Ženě-in teprve pár měsíců, neměla jsem možnost zažít Velké vánoční soutěže v loňských letech. Po přečtení upoutávek zvítězila moje zvědavost a já netrpělivě čekala, co se bude dít.
To, co následovalo po zahájení soutěže, bylo horší než smršť.

Štěkající nicky, vyčítající si každý bodík, dorážení v diskuzích na redakci, že toleruje podvádění, neboť není přece možné, aby ten určitý nick měl tolik a tolik bodů... Jakmile někdo viditelně poskočil v bodovací tabulce, nemělo ani cenu číst reakce na VVS, protože bylo jasné, co budou obsahovat. Našli se tací, co nelenili a vypočítávali na minuty to, že není možné, aby někdo mohl mít tolik bodů...

Časem jsem zjistila, že nemá cenu se rozčilovat nebo něco někomu vysvětlovat.
Honba za nasbíráním co největšího počtu bodů u mě velmi brzy opadla. Ne snad, že bych neupotřebila 20 000 Kč, ale najednou mi došlo, že na Ženu-in chodím, protože se mi líbí a jsem tam ráda, a ne kvůli prvnímu místu v soutěži (bylo by víc než milé a potřebné :-)

Ač body vládly celé Ženě-in, já už stála opodál a tu melu s úsměvem pozorovala.
Poznala jsem několik fajn holek, se kterými se dalo mluvit o všem možném, a bylo fajn si v tom zmatku normálně poklábosit.
Musím vám všem složit oprávněnou poklonu za to, jak jste tento nápor ustáli.
Za takovou akci, jakou bezesporu VVS byla, vám patří obrovská pochvala. Vše bylo výborně a do nejmenších podrobností připravené.

Mám prostě pocit, že za ten kus práce, který jste udělali, vám patří velký dík.


kominice


Milá kominice, moc děkujeme za hezký dopis a přejeme Vám vše dobré do nového roku!


Reklama