píše naše čtenářka s nickem miuka. Přikládá fotku svých oblíbených tenisek a přidává příhodu, která se k nim vztahuje. Snad už konečně vyjde předpověď a tenisky si pořádně užije

Krásný den všem. Že by se redakce dnešním tématem pokoušela přivolat jaro? Kéž by! Nicméně k těm botám. Přikládám fotku mé nejoblíbenější obuvi - plátěných tenisek, které víceméně nosím celoročně, jen měním barvy a výšku = kotníčkové nebo ty o trochu nižší.

tenisky

Bohužel i mě letošní zima donutila vytáhnout kozačky, ty se přece jenom do sněhu hodí o trochu víc. Jinak jsem vzhledem k počasí na jarní botičky vlastně ani moc nekoukala, až nedávno mě padly jedny do oka, když jsem si přinesla ze schránky letáky :-)

Jednoduché balerínky v pastelových barvách. Samozřejmě i já obdivuji ženy, které nosí krásné lodičky a střevíčky na vysokých podpadcích, ale to prostě není nic pro mě. Navíc když v teplých dnech trpím na otékaní nohou - opravdu nechci děsit své okolí. Takže stejně zase skončím u tenisek.

Zrovna minulý týden jsem vyrazila v těch růžových z fotky s kamarádkami do baru (v téhle šedi to přece chce už nějaké barvičky), počasí se jevilo celkem dobře, všude sucho, ale ouha! O půlnoci vyjdeme z baru a - neskutečná chumelenice. Většina z vás si asi dovede představit chůzi sněhem v takovýchle hadrových botičkách....

Ale jsem optimista a věřím, že tentokrát už se meteorologové s tím oteplováním „neseknou“ a v jarních botkách (ať starých či nových) vyrazíme do ulic co nejdřív všechny!

miuka

Milá miuka, přesně tak jsem to s tím tématem myslela a myslím, že čtenářky ani moc neprotestují. Mimochodem, kde jste vzala tu trávu se sedmikráskami?

Text nebyl redakčně upraven

Reklama