Podle včerejších informací by právě teď, tedy v 8.30 měli dorazit první stěhováci. Tak uvidíme, jestli se nechají vyfotit. Vy zatím pojďte ještě hlasovat do ankety k tématu.

Včera mi Radek říkal, že zkusí vyfotit stěhováky, až kolem půl deváté dorazí, tak uvidíme. Zatím pro vás mám část včerejšího telefonátu s Klárkou Wimmerovou, se kterou jsem komunikoval témata na poradu a ona mi neprozřetelně prozradila, jaký je teď v redakci chaos.

Cituji: „Kubo, buď rád, že tu nejseš, tady je zmatek. Balíme... Vůbec nevím, kde mi hlava stojí.“

Tak jsem jí dobrosrdečně popřál, aby si to užila. Nevím proč, div mi nepoložila telefon... Vůbec mi připadala dost vystresovaná, což mě přivedlo k myšlence na následující anketu...

Téma dne 28. 2. 2013: Stěhování

Téma je dnes trochu jiné, než jste, milé čtenářky, zvyklé. Částečně bude složené z vašich stěhovacích příběhů a částečně půjde o online zpravodajství ze stěhování redakce ŽENY-IN na novou adresu. Celá akce je domluvená tak, že mi vždy některá z kolegyněk pošle po internetu pár fotek a postřehů, tedy pokud se jí podaří někde připojit. V záloze je šéfredaktor Radek, který má internet a foťák v mobilu.

A teď k té vaší části: Posílejte mi historky ze svého stěhování a zaměřte se třeba na následující...

  • Proč jste se stěhovaly?
  • Odkud a kam?
  • Jak to proběhlo?
  • Byly nějaké karamboly?
  • Proběhlo stěhování podle plánu?
  • Co všechno jste po stěhování nenašly?

Příspěvky posílejte na známou emailovou adresu redakce (viz níže), a to ideálně do 15.00 hodin 28.2.2013. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem. A protože se redakce stěhuje, necháme se překvapit, jaký dárek to vlastně nakonec bude, tedy co všechno po stěhování opravdu dorazí. Bude to buď nějaká kosmetika, hra, drobná elektronika nebo květina (když nic z toho nenajdeme). Sám jsem zvědavý. Vy se to dozvíte po konci tématu v poslední novince.

Reklama