Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Já bych se zase tak nerouhala, zatím je stěhování a balení za pochodu poměrně zábavné, i když zakopáváme o krabice

stěhování

Tak už se nám to blíží. V redakci začíná být pěkný mumraj. Všude se hromadí krabice, které se plní nepotřebným harampádím. Vzduchem létají nejen předměty směrem do krabic, ale i otázky: „nechceš tohle, nehodilo by se ti tamto“, atd.

stěhování

Dokonce jsme se i oblékly. Grafička Kačka rozdávala zánovní oblečení, a doplňky, které se kdysi nepodařilo udat a nějakým záhadným způsobem přečkaly v jakémsi úkrytu.

lucka

Lucka si odnesla pár triček a úplně novou bílou košili, kterou má teď na sobě

dana

já jsem se ujala krásné černé kšiltovky. Kšilt sice není vidět, ale jsem z ní nadšená

saša

a Saša neodmítla tričko s nápisem „ZDRAVÁ PRSA“. (prý v něm půjde na mamograf)

A to ještě není zdaleka všechno.

Dokonce jsme se Sašou bohatší o několik kilogramů fungl nových hřebíků. Lucka má nový dům, takže s díky odmítla, ale Saša se chystá na stavbu pergoly a  já říkám, že na chalupě není hřebíků nikdy dost

 A jestli vás zajímá, kde se tady taková kupa hřebíků vzala, tak vězte, že jsme ve stěhovací euforii nezačaly rozebírat podkroví, ale fakírské lože, které po sobě zanechala naše bývalá kolegyně Evička Soukupová. Chtěla pro vás napsat článek na téma: „Fakýrkou na vlastní kůži“, ale nakonec si svůj záměr rozmyslela a zanechala nám pouze předmět doličný.

Reklama