Jak jste si mohli přečíst, na zítřek jsme se rozhodovali mezi dvěma tématy - stávkou dopravců a přípravami na jaro.

Podle serveru iDNES.cz odboráři zrušili stávku, která měla zítra v celém Česku zastavit dopravu mezi čtvrtou a devátou hodinou ranní. Celou zprávu si můžete přečíst ZDE.

A protože stávka nebude, vyhlašujeme definitivně jako téma druhou možnost, tedy přípravy na jaro! Pište nám tedy:

  • Jak se těšíte na jaro?
  • Jak se na něj připravujete?
  • Co máte na jaře v plánu?
  • Chcete ještě odjet na hory a užít si naposledy v sezoně sníh, nebo naopak s chutí uložíte teplé kabáty do krabice se sezonním oblečením a vytáhnete lehké bundičky a sandály?
  • Připravujete na jaro i svou zahrádku?
  • Jak to u vás vypadá s jarním úklidem?

Svoje příspěvky můžete posílat už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaníčka budeme v průběhu celého zítřka zveřejňovat. Autorka nejzajímavějšího příspěvku od nás dostane dárek.

A protože už nám přesto jeden e-mail na téma stávka dorazil, děkujeme čtenářce secret za snahu a její příspěvek zveřejňujeme.

Dobrý den,

když STÁVKA, tak jedině Štěpán Turek a jeho Stávka dýdžejů... :) Pamatujete?

Jinak takové ty české jakobystávky se nemůžou rovnat těm pravým ořechovým ve Francii. Francouzi jsou zvyklí a stejně tak, jak dokážou stávku dotáhnout k dokonalosti (zadržování ředitelů a manažerů firem - což by těm našim jistě také prospělo... :)), s ledovým klidem míjejí všudypřítomné cedule EN GREVE, a když je potřeba,šlápnou to pěšky či na kole přes celou Paříž. :)

Mě se stávka dotkla jen třikrát.Třikrát jsem se pokusila navštívit Louvre a vždy mě vítaly stejné cedule. Pokusy byly v rozpětí několika let... no, snad se jednou zadaří.

A jestli mi vadí ta česká pidistávka? NE. My, co pracujem pod bičem soukromníka, můžeme dopravákům silné odbory jen a jen závidět.

secret

Reklama