Ahoj milé ženy-in
moje letošní dovolená je víceméně na můj popud, i když to není zrovna moje představa odpočinku. Rozhodli jsme se, díky nějak se zmenšujícímu bytu v důsledku narůstání počtu dětí, přistavovat. Nic velkého, jen pokojíček a ložnici. Vloni jsme poobíhali povolení, bourali, začali hrubou stavbu a letos se pokračuje. Dělali jsme zídky, omítky, můj si hrál s trámkama, shání se vybavení. A teď se finišuje, aby se alespoň dětem stihl udělat co nejdřív pokojíček. Už je to veselejši, alespoň se nebude bydlet ve staveništi a děti se budou moct bavit i s křikem v pokoji ( :o))
Dostala jsem geniální nápad, ale teď ho musím uskutečnit. Obrázek na zeď. Měla jsem představu něco menšího, ale jak řekla moje milovaná polovička: když už chceš něco dělat, tak tak, aby to bylo vidět. Na celou zeď. Dceři jsem dala na výběr, a protože pokojík bude mít s bráškou, trošku omezenej. Zvítězil Lví král.Obrázek už je vybranej, barvy koupené a dcera se za týden vrací od babičky. Pokus mám jen jeden, prej to buď  nechám, nebo to manžel přemaluje a další pokus mi nedá.
Tak už se těšim, až to bude, a doufám, že se obrázek bude líbit.
Tato dovolená sice nesplňuje moji představu odpočinku a věřte mi, že bych ji radši strávila na tůrách či chozením po památkách. Ale až se to dodělá, to bude pohodička a už si dovolenou opravdu vychutnám. Už jen ta představa mi dodává energii.
                                                                                                                                                                               markousek


Milá markousku,
už jsem se lekla, že nikdo o dovolené nestaví. Tak vy jste vyplnila pěkně mezeru v prázdninových a dovolenkových aktivitách.
Tak vám přeji, ať se obrázek povede a vše dotáhnete do zdárného konce.
No a pak už se můžete těšit na příští dovolenou.

Reklama