Stavebnice Merkur je zosobněním tradice. Její počátky jsou totiž datovány až k roku 1920, kdy pan Jaroslav Vancl založil firmu Inventor a začal vyvíjet dětské kovové stavebnice. Ty se brzy staly snem všech českých dětí. Hráli si s nimi naši rodiče i prarodiče. Stavebnice Merkur nesměla chybět pod žádným vánočním stromečkem. Jejím základem jsou kovové díly, které jsou spojovány šroubky a matičkami. Podle návodu, který je nedílnou součástí každé stavebnice je dítě schopno vybrat si a následně sestavit model, který se mu líbí.

Výroční stavebnice 2020 je inspirovaná legendární stavebnicí č.202, která se vyráběla od 60tých do 80tých let 20.století. Nyní vám nabízíme její zbrusu novou podobu. Stavebnice obsahuje 750 dílů uložených ve třech přehledných patrech. Obsahuje návod na vytvoření až 100 modelů. Od nejjednodušších po složitější.

Merkur- Výroční stavebnice 2020

Se stavebnicí si vyhrají jak děti, tak i jejich rodiče. Vhodné i pro děti, které s Merkurem začínají. Se sestavenými modely si lze hrát, jsou velmi odolné. Rozměr balení: 37 x 27,5 x 8 cm. Věk: 6+. Nevhodné pro děti mladší 3 let.

Více na Mrakyhracek.cz

Reklama