5ea2d7192df87obrazek.pngFoto: Shutterstock

Černá je skvělá barva, kterou nikdy nic nezkazíte. Ale nová sezona je tu od toho, abychom zářily, byly vidět a neztratily se v davu. A k tomu báječně poslouží outfity v těch nejvýraznějších odstínech. Je totiž dokázáno, že  veselé barvy na lidskou psychiku působí jen a jen pozitivně. 
Módní návrháři barvami proto letos nešetřili. V jednotlivých kolekcích bylo možné vidět nejčastěji jemnou lilu, sytě růžovou nebo červenou, námořnickou modř, ale také žlutou a zelenou. Zkrátka a dobře, čeká nás pořádná paleta a kreativitě se meze nekladou. 
Vlastně...trochu ano. Nechcete-li vypadat jako klaun, laďte barvy s citem.

  • I barevné outfity vyžadují lehkou ruku. Podobně jako je tomu u výrazných vzorů. Nic by se nemělo přehánět. 
  • Pokud budete sahat ráno jen po super výrazných barvách, volte jen dvě, nikoliv tři a více. Raději dvě zářivé doplňte o jednu základní. 
  • Nebojte se neotřelých kombinací jako je růžová s červenou, lila a žlutá, modrá s krémovou...Čím zajímavější kombo, tím lépe.
  • Tuto sezonu by vám ve vaší skříni rozhodně neměly chybět šaty s maxi, anebo alespoň v midi délce, top s volány nebo objemnými rukávy, saténové široké kalhoty nebo kolová sukně.
  • Vsaďte na color blocking! Kombinování kontrastních ploch v sytých barvách, se vrací do módy. Takže dejte v nové sezoně sbohem tlumeným odstínům jako je černá, bílá nebo béžová a přivítejte pořádně širokou paletu barev.
  • Monochromatika neboli outfit složený od hlavy po paty z jedné barvy a různých materiálů z vás udělá nepřehlédnutelnou módní ikonu. Nosí se kalhotové kostýmky ve výrazných barvách, tak tohoto super elegantního trendu nezapomeňte využít!
  • Šťastný outfit bude ještě šťastnější, když si pohrajete s doplňky. Zmiňovanému kostýmku nebo třeba romantickým šatům by neměl chybět nějaký šperk. Ale zapomeňte na nudu, nosit se budou výrazné náušnice ve tvaru květin nebo přívěsky a prsteny se zvířátky. Tak pusťte faunu a flóru do svých šperkovnic.

4.jpg
Lindex 799 Kč / H&M 899 Kč / Zara 699 Kč

5.jpg
H&M 499 Kč / Lindex 799 Kč / Mango 699 Kč

5ea2c7bd41a6f1.jpgAsos 299 Kč / Wilhelmina Garcia 1725 Kč / Mango 299 Kč / Otto Kilian 850 Kč

6.jpg
Mango 1299 Kč / Stradivarius 799 Kč / Zara 1299 Kč

7.jpg
Asos 1230 Kč / Asos 2499 Kč

Také si přečtěte:

Reklama