5c0a44b36072aobrazek.png

Z větví jehličnatého stromu můžete během pár krátkých minut vytvořit neotřelou vánoční výzdobu. Postačí vám tři a více větví, záleží, jak vysoký stromek chcete mít. Větve přidělejte na stěnu a dozdobte vánočními ozdobami. Nezapomeňte na špičku. Moderní dekorace se hodí do designového interiéru. Podtrhne moderní pojetí domova a dodá mu stylovou vánoční atmosféru.

5c0a4da749224obrazek.png

Obdobnou výzdobu lze vytvořit i za pomoci větví z listnatého stromu. Ty nařežte na různé délky a pospojujte nedbalým způsobem. Důležité je, aby poskládané větve připomínaly vánoční stromek. Myslete na na oporu ozdoby, která bude na zadní straně. Jejím úkolem je držet jednotlivé kusy pospolu. Může to být dřevěné prkénko či tvrdší karton. Netradiční vánoční stromek ozdobte metalickými baňkami, světýlky, řetězy, pírky či dary z přírody.

Skvěle také vypadá když spojíme jednotlivá patra stromečku sisalovým provazem. Originální vánoční stromek pověsíme na vhodné místo a dozdobíme.

5c0a50f76952fobrazek.png

Jestli slavíte Vánoce sama s přítelem nebo manželem, nechce se vám vytvářet klasickou výzdobu, postavte strom z vánočních dárků. Pro nenápadnou dekoraci zabalte dárky do přírodního papíru bez potisku. Pokud chcete dodat výzdobě šmrnc, zvolte různobarevné balící pomůcky.

5c0a53834a0d7obrazek.png
5c0a540a5cf5eobrazek.png

Milovníci jídla ocení stromek, který jim zaplní bříška. Dekorace je opět snadná na výrobu. Nadšené budou i děti. Ty do příprav určitě zapojte. Ve vánočním duchu jim bude chutnat i neoblíbená zelenina. Pro pány tvorstva brokolici nahraďte párky a jinými masovými výrobky. Stromek z jídla lze udělat ze všeho, co máme v ledničce.

Další netradiční vánoční stromky naleznete níže.Čtěte také:

Reklama