5e6a0ed5cae57obrazek.png
Biologicky aktivní forma kyseliny listové, kterou může tělo přímo využít je obzvlášť vhodná při tzv. MTHFR mutaci. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne u žen v reproduktivním věku při doplňkovém denním příjmu folátu 400 µg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

Ve VIP MAMI Quattro dále najdete unikátní komplex 12 vitamínů a 9 minerálů, Lactobacillus rhamnosus HN001, omega 3 mastné kyseliny a zázvor. Vyvážené složení zajišťuje komplexní péči o maminku i miminko.

Z komplexu vitamínů a minerálů nesmí chybět kromě kyseliny listové také vitaminy C, D a E a minerály jako jód, železo, zinek, a selen.  Vitaminy C a E působí jako antioxidanty. Vitamin C se podílí i na normální tvorbě kolagenu v krevních cévách, kostech, chrupavkách, dásních i kůži a zlepšuje vstřebávání železa. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, zinek k normální syntéze DNA, jód pak ke správné funkci nervového systému.
5e6a0ec779299obrazek.png
Doplněk stravy VIP MAMI Quattro jako jediný na českém trhu kromě unikátní kombinace vitaminů, minerálů, DHA a EPA obsahuje také laktobacily a zázvor. V každé tabletě je 5 miliard CFU bakterií Lactobacillus rhamnosus HN001, které jsou chráněné patentovanou technologií Intelicaps. Díky této technologii jsou laktobacily chráněné při průchodu trávicím traktem a je zabezpečeno jejich působení na správném místě, tedy ve střevě. Výhodou mikroenkapsulace laktobacilů je odolnost vůči vyšší teplotě, díky čemuž není přípravek nutné skladovat v lednici. Další složkou je prášek z oddenku zázvoru, který se využívá na zmírnění nevolnosti v průběhu těhotenství.

V kapslích přípravku VIP MAMI Quattro jsou DHA a EPA, jde o omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce a udržení krevního tlaku. DHA navíc napomáhá i ke správné funkci mozku a zraku miminka. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 250 mg DHA denně.

Každé balení obsahuje 30 tablet a 30 kapslí, což představuje dávku na 1 měsíc.

Zakoupíte ve vybraných lékárnách nebo online na www.vipmami.cz

Zakoupením přípravku VIP MAMI navíc získáte i dárkový poukaz na úvodní lekci cvičení s kočárkem fitMAMI. Doporučená cena dopňku stravy je 559 Kč.

Reklama