když je někdo šikvný a mám vkus, tak se dá snadno skloubit několik let starý model s něčím novým. Proč by jinak měly ženy rády sekáče? Na to se rozumně ptá naše čtenářka s nickem Romca2

Milé ženy-in a redakce. Dnešní téma mě opět zaujalo. Ne že bych byla slevový maniak a vymetala výprodeje. Víc mě zajímají sekáče. tam máte výprodej celý rok a dají se tam objevit opravdu krásné kousky doslova za pár korun. Mám pár oblíbených, kam chodím a nikdy neodejdu s prázdnou Je pravda, že majitelka toho obchůdku si pečlivě vybírá a má patrně úžasnývkus, protože vůbec nemáte pocit, že jsou to „staré“hadry. Všechno má krásně čisté a přehledné, takže je radost u ní nakupovat. Občas narazím i na značkovou věc, kterou bych si za normálních okolností rozhodně dovolit nemohla. Má tam i kabelky pásky, šátky a boty.

Někdy zajdu o do sekáčového velkoobchodu, ale tam brzy ztratím chuť cokoliv koupit. hadry jsou tam doslova na haldách a nebaví me se v tom přehrabovat. I když přítel si tam jednou koupil značkový svetr a levisky doslova za hubičku. U¨Zboží tam mají na váhu, takže vám vyjde opravdu jen symbolická cena. Ale musíte mít náladu, trochu štěstí a trpělivost.

Koneckonců, jako při všech výhodných nákupech. Vždycyk se prostě nezadaří.

Takže vám přeji, ať získáte ve slevách super úlovek

Romca2

Milá Romco2, přímo mi mluvíte z duše. Také mám jeden takový sekáč a už jsem tady o něm párkrát psala. Tam je to mnohem větší dobrodružství, než ve výprodejích

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu? Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?

Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte? Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu? Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?

Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama