Poslední dnešní turnaj, který můžete v magazínu hrát, je ve hře Dáma. Tím ale zábava a soutěže s ŽENOU-IN zdaleka nekončí! Následovat bude Hádanková soutěž, po ní Hledání obrázků...

Právě začal turnaj v Dámě!

Najdete ho, když po přihlášení kliknete na odkaz Piškvorky, nebo na odkaz Dáma.

Více o dnešním rychloturnaji: Dáma

Pravidla jsou jednoduchá, jde o klasickou hru Dáma, tedy přeskakování soupeřových kamenů, akorát ji nehrajete na hrací desce, ale na monitoru počítače a proti jiné čtenářce našeho magazínu.

Na odehrání tahu máte vždy 15 minut!

V prvním kole sehraje některé partie s některými přihlášenými čtenářkami počítač, je to kvůli správnému rozlosování do kol dalších a nelze to nijak ovlivnit.

Vzhledem k tomu, že jde o rychloturnaj, nebude přihlíženo na žádné reklamace, co se týče neodehrání tahů. Ostatně, dnes jen tak blbneme, výherkyni dnešního dárku sice vyberu z nejaktivnějších hráček v našem tématu, ale nemusíte být nutně vítězkou nějakého turnaje.

Jaké turnaje již dnes beží?

Téma dne 20. června 2011: Hrajeme si s magazínem!

Tentokrát je v magazínu tak trochu netradiční téma. Celý den si totiž budeme hrát! I když to možná nevíte v magazínu ŽENA-IN.cz je spousta možností, jak se vyřádit při hraní si s ostatními čtenářkami, ale i o samotě. Nejsou to jen lodě, ale i další hry. Založím několik turnajů, představím vám rubriku Zábava, nastartuji všemožné soutěže - hledací, bodovací, hádankovou... No, prostě si, milé čtenářky, parádně užijete.

Na konci dne vylosuji jednu z vás, která patřila ve hraní k nejaktivnějším a obdařím ji deskovou hrou: Osadníci z Katanu.

osadnici

Reklama