Naučí vás profesionálně se nalíčit a vypadat stejně jako modelky a herečky, které znáte z TV a časopisů, prostě být ještě více „in“. Pokračování najdete vždy ve čtvrtek, protože víkendy zpravidla bývají určeny pro nejrůznější společenská setkání a kulturní události. Budete tak mít příležitost a hlavně motivaci vyzkoušet si naše rady hned další den čerstvě v praxi.

V úvodním dílu, který vyjde zítra, ve čtvrtek 21. 7. 2011, uvidíte na fotoproměnách, jak může pár tahů štětcem zcela změnit osobnost úplně obyčejné ženy. Dozvíte se také, proč je lepší pořídit si dražší dekorativní kosmetiku.

Další týden 28. 7. 2011 začneme s detailní výukou denního líčení doslova krůček za krůčkem. Nejprve se tedy naučíte vyrobit si dokonalý podklad.

proměna

V následujícím dílu 4. 8. 2011 zjistíte, jak zkrášlit oči, a 11. 8. 2011 zase, co je třeba k tomu, aby barva na rtech přežila oběd, a proč nezapomínat na tvářenku.

18. 8. 2011 přejdeme už k líčení večernímu a slavnostnímu. Přestanete se bát použít kleště na řasy či tekuté oční linky.

25. 8. 2011 se dozvíte, co si představit pod pojmem abstraktní líčení či jak vypadá fotomake-up a současně se naučíte pár speciálních triků potřebných k zakrytí případných vad a nedokonalostí na vašem obličeji.

proměna

V posledním dílu seriálu 1. 9. 2011 se budeme zabývat líčením pod brýle a současně nezapomeneme na ženy-in nejstarších ročníků: ty pochopí, že pomocí barviček lze omládnout o mnoho let.