Agentura Zuzana Production přiveze do zdejší Zámecké jízdárny to nejlepší ze současné české hudební a kulturní scény.Těšte se na koncerty Ondřeje Havelky, Hany Zagorové a na divadelní hru Dívčí válka Františka Ringo Čecha.

bechyn

Hned první koncert potěší všechny milovníky jazzu a swingu. Na nedělní večer 14. července je připraveno vystoupení Ondřeje Havelky a Melody Makers. Koncerty Ondřeje Havelky jsou dnes již kultovní záležitostí nejen milovníků prvorepublikových časů a bývají dlouho dopředu vyprodané. Bechyňský koncert má podtitul „Potkal jsem svůj sen“ a dovolí nám vychutnat si skladby Jiřího Traxlera původně určené R. A. Dvorskému, Ince Zemánkové a později orchestru Karla Vlacha – Jedu nocí, Bloudění v rytmu, Měsíc to zavinil,  Bláznivý den, Dobrou noc, Potkal jsem svůj sen, Boogie Woogie a další. Nepůjde však o sentimentální vzpomínání, ale o večer nabitý humorem, ironií a skvělou muzikou a hlavně atmosférou první poloviny minulého století.

havelka

O necelý měsíc později – v sobotu 10. srpna – vypukne Dívčí válka v podání Prozatímně osvobozeného divadla Františka Ringo Čecha. Nejúspěšnější a nejhranější divadelní komedii všech dob, kterou vidělo již na půl milionu diváků,  zahrají - Uršula Kluková,  Romana Goščíková, Martha Olšrová, Milan David, Pavel Novotný (nebo Petr Jančařík), Jaroslav Sypal, Petr Martinák a František Ringo Čech.

bachy

Závěrečným koncertem bude vystoupení stálice české populární hudby Hany Zagorové. Těšit na ní, ale i jejího hosta Petra Rezka, se můžete v pátek 20. září. Kromě jejich společných duet Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník uslyšíte i další známé písně (Maluj zase obrázky, Málokdo ví, Studánko stříbrná, Spěchám….. ). Oba interprety hudebně doprovodí Boom! Band Jiřího Dvořáka (tradiční doprovodná skupina Karla Gotta nebo Lucie Bílé).

hana

Nezapomeňte si s dostatečným předstihem pořídit vstupenky na akce Bechyňského kulturního léta.  Předprodej startuje již dnes. Vstupenky zakoupíte v Kulturním středisku města Bechyně – tel. 381 231 338, v Tourist Information Office – tel. 381 213 822, 602 843 442 a v předprodejní síti Ticketpro<http://www.ticketpro.cz/>.

Bechyňské kulturní léto

14. 7. 2013          18:30     Ondřej Havelka a Melody Makers, Potkal jsem svůj sen

10. 8. 2013          19:00     Prozatímně osvobozené divadlo Františka Ringo Čecha, Dívčí válka

20. 9. 2013          19:00     koncert Hany Zagorové, host Petr Rezek & Boom! Band Jiřího Dvořáka

Reklama