Společnost VELUX si pro své zákazníky připravila hravou letní soutěž, díky které mohou ušetřit při nákupu vybraných stínicích doplňků v e-shopu VELUX. Úspěšně vyřešené online pexeso na stránkách velux.cz/leto nabídne výhercům slevový voucher ve výši až 15 %. Letní soutěž trvá od 10. července do 20. srpna 2017, přičemž slevové vouchery bude možné uplatnit v e-shopu VELUX až do 30. září 2017.

Velux

Přestože se situace opakuje každé léto, mnozí majitelé podkroví stále neobjevili možnosti, které jim nabízí originální stínicí doplňky k jejich střešním oknům VELUX. Intenzivní sluneční paprsky přitom dokáží nechráněný podkrovní interiér nepěkně rozpálit. Je důležité zastavit je dříve, než dorazí ke skleněné tabuli okna. Proti přehřívání nepomohou stínicí doplňky, jako jsou žaluzie nebo vnitřní rolety. Ty jsou vhodné a užitečné při regulaci intenzity světla. Pro efektivní ochranu proti přehřívání je nutné použít předokenní rolety nebo markýzy, které dokáží účinně snížit teplotu v místnosti i o několik stupňů.

Velux

„Pro příjemnou atmosféru v podkroví stačí dodržovat několik základních pravidel. Proti přehřívání volte vždy stínicí doplňky umístěné před oknem, jako jsou markýzy a venkovní rolety. Naopak pro úplné nebo jen částečné zatemnění interiéru použijte vnitřní stínicí doplňky, jako jsou žaluzie a rolety. Pokud zapojíte také rozumné větrání ráno a večer, nepřekvapí vás sebeteplejší léto,“ dodal Zdeněk Okáč, PR specialista společnosti VELUX.

Nejdostupnější účinné řešení proti přehřívání podkroví

Velux

Pokud chcete mít v podkroví příjemnou a komfortní teplotu i v průběhu horkých letních měsíců, není potřeba si hned pořídit klimatizaci. Mnohem rozumnější řešení představuje vhodný stínicí doplněk a uvážlivé větrání. V poměru cena a výkon je i dnes stále nepřekonatelná venkovní markýza VELUX.

Zejména v nejdostupnějším manuálním provedení představuje tato markýza velmi jednoduché, ale účinné řešení proti přehřívání podkrovního interiéru. Markýzy VELUX dokáží redukovat příjem tepla v místnosti až o 72 %, a snížit tím vnitřní teplotu až o 6 °C. Zároveň však stále propouštějí dostatek světla do interiéru a zachovávají tolik žádaný výhled z okna. Venkovní markýzu je snadné kombinovat s dalšími stínicími doplňky, jako jsou rolety nebo žaluzie, a vytvořit si v podkroví komfortní atmosféru podle svých potřeb.

Velux

Markýza nabízí jednoduchou montáž i ovládání z interiéru

Venkovní markýzy VELUX je možné ovládat manuálně, nebo elektricky (systém VELUX INTEGRA®). Při volbě ovládání je vhodné vzít v úvahu, kde jsou střešní okna umístěna a jak často se bude s markýzou manipulovat. Solárně napájené a elektrické rolety fungují na dálkový ovladač a jsou ideální volbou pro ty, kteří mají střešní okna VELUX mimo dosah, nebo chtějí dodat pomocí této inovativní vymoženosti své podkrovní místnosti dodat nádech luxusu. Montáž venkovní markýzy VELUX je natolik snadná, že si ji během několika minut dokáže doma upevnit a zprovoznit každý. 

Velux

Reklama