Občas jim sice chybí nějaký ten zub, ale přesto je neopouští úsměv. Hokejisté nejsou žádné omáčky, ale opravdoví chlapi. I po tvrdém nárazu na mantinel okamžitě vyskočí na brusle a vydají se za pukem. Oproti fotbalistům, kteří rádi přehrávají, se nám takové chování líbí mnohem víc. 

Pavel Francouz, 28 let


Teprve pár hodin před vypuknutím mistrovství bylo oznámeno, že se ho zúčastní i brankář Pavel Francouz. A my to jen kvitujeme. V jeho případě rozhodně je se na co dívat. 

Michael Frolík, 31 let


Útočník Michael Frolík je známý nejen jako hokejista, ale také jako partner modelky Diany Kobzanové. Po jeho boku se známá provokatérka zklidnila a vychovávají spolu dvě dcery, Ellu a Lily. 

Radko Gudas, 28 let


Každý tým potřebuje svého ranaře. Letos tuto roli plní drsňák Radko Gudas. Nechybí u žádné strkanice a je ochotný posmtít jakéhokoli hráče týmu. 

Jakub Voráček, 29 let


Český kapitán Jakub Voráček málokdy ztrácí úsměv z tváře. Navíc má dobré srdce. Nadace Jakuba Voráčka podporuje výzkum a vznik registru pacientů s roztroušenou sklerózou.

Jan Kovář, 29 let


Jan Kovář měl na mistrovství původně startovat spolu s bratrem Jakubem. Nakonec ale leží zodpovědnost jen na něm, tak snad bude dělat čest společnému jménu a hrát i za bratra. 

Hynek Zohorna, 28 let


Také v rodině útočníka Hynka Zohorny je hokej na prvním místě. Hrají ho totiž i jeho dva bratři, Radim a Tomáš. Druhý jmenovaný s ním dnes večer nastoupí na led. 

Jakub Vrána, 23 let


Benjamínkem týmu je Jakub Vrána. Ten si na seniorském mistrovsvtví zahraje vůbec poprvé. Přejeme mu, ať si neutrhne ostudu!

Foto: Profimedia

Reklama