Ode dneška mohou zájemci hlasovat pro své oblíbené interprety v tradiční anketě Český slavík. Bližší informace přinesly oficiální internetové stránky akce.

Hlasování bude probíhat do 22. listopadu a slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 28. listopadu od 20 hodin ve Státní opeře Praha.

V uplynulém roce zvítězil v kategorii zpěvák roku již po 34. Karel Gott. Zpěvák tak potvrdil svou popularitu, která mu zaručuje neotřesitelnou pozici v domácím hudebním showbyznysu. Skupinou roku byla zvolena rocková sestava Kabát. Kategorii zpěvaček opět ovládla Lucie Bílá a objevem roku se stal Marek Ztracený. Skokany roku v jednotlivých kategoriích byli zvoleni zpěvák Jarek Filgas, zpěvačka Iveta Bartošová a skupina Gipsy.cz. Slovenská skupina No Name byla oceněna v kategorii Slavíci bez hranic.

Jak hlasovat?

Zájemci mohou poslat hlas svým favoritům pomocí krátké textové zprávy, internetu i osobně v sídle pořádající agentury. Na jednoho z hlasujících podle pořadatelů čeká exotická plavba po Karibiku luxusní zaoceánskou lodí.

Hlasování prostřednictvím SMS

Pro každou kategorii musíte poslat samostatnou SMS.
a) v kategorii „zpěváci“ napište do SMS text: SLAVIK 9 a dále jména tří zpěváků
b) v kategorii „zpěvačky“ napište do SMS text: SLAVICE 9 a dále jména tří zpěvaček
c) v kategorii „skupiny“ napište do SMS text: SLAVICI 9 a dále názvy tří skupin

Za každým jménem udělejte čárku a mezeru, nakonec uveďte číslicí svůj věk a velké M nebo Z podle toho, jste-li muž nebo žena. Například: SLAVICE 9 NOVAKOVA ZDENKA, DVORAKOVA JIRINA, POLAKOVA PAVLA, 35 M

SMS odešlete na číslo 900 06 06. Přijetí vašeho hlasu bude potvrzeno zpětnou SMS. Z jednoho čísla mobilního telefonu lze hlasovat v každé kategorii pouze jednou. Pro zaslání SMS nelze využít internet ani telefonní automat. Cena smsky je 6 korun.

Osobně v sídle pořádající agentury

 V sídle agentury jsou připraveny hlasovací formuláře, které můžete na místě osobně vyplnit. Každý hlasující může vyplnit pouze jeden hlasovací formulář. Nelze hlasovat za jinou osobu. Každý hlasující musí do hlasovacího lístku uvést číslo svého občanského průkazu (jiný doklad nelze použít) a při odevzdání vyplněného lístku ho předložit ke kontrole (jde o zamezení opakovaného hlasování).

Hlasovat můžete každý všední den na adrese Křižíkova 16, Praha 8 od 10.00–16.00 hodin, v úterý od 9.30 do 17.00 hodin.

Prostřednictvím internetu

Internetové hlasování je poněkud složitější. Podrobná pravidla pro tuto formu hlasování najdete na adrese slavikmattoni.seznam.cz

Budete hlasovat? Komu byste poslala svůj hlas?

Reklama