Ten večer jsem seděla na pohovce se svými dvěma přáteli. Po pravici starší, asi kolem padesátky, a po levé ruce asi třicetiletý. Popíjeli jsme víno a prohlíželi si alba z dovolených.

Starší muž mi vyhrnul halenku na zádech a začal mne jemně hladit. Po nějaké době se k němu přidal i mladší muž. Halenku mi přitom odhrnovali stále výš, až mi z ní vpředu vyklouzla ňadra. Každý z nich si začal hrát volnou rukou z jedním z nich. Bradavky se mi prudce vztyčily a začaly být velmi dráždivé. To se oběma zalíbilo a začali mi je dráždit jazykem. Bylo to příjemné a vzrušující. Pohodlně jsem se opřela a starší mi rozepnul a pomalu stáhl kalhoty. Zůstala jsem před nimi ležet s vyhrnutou halenkou a odhalenými ňadry pouze v kalhotkách. Starší přítel mi začal líbat prsty na nohou a nárty a pokračoval pomalu stále výš a výš. To mne donutilo rozevřít stehna od sebe, a tím se mladšímu otevřela cesta k mé kundičce. Začal mi ji hladit přes kalhotky, které posléze odsunul bokem, a tak se dostal jedním prstem do štěrbinky.

Poznal podle mého dechu, že mne to velmi vzrušuje, a prodíral se stále hlouběji. Podvědomě jsem rozevírala nohy ještě více a přizvedávala zadeček. Toho využil starší a kalhotky mi zprudka stáhl. Začal mi líbat vnitřní stranu stehen, zatímco ruka druhého rozevírala štěrbinku stále více. A to už se do ní dral i druhý svým jazykem. Mladší mu to umožnil a sám si začal hrát s ňadry, jak rukou, tak jazykem. Jeden dráždil bradavky a druhý se věnoval intenzivně celé kundičce a nejvíce poštěváčku, který začal být také pěkně vydrážděn. Při tom všem jsme sklouzli z pohovky na zem, kde jsme měli více místa. Rozepjala jsem staršímu kalhoty a vzala do úst jeho vztyčený penis a začala si hrát. Muž zůstal ležet na zádech a jen přizvedával pánev směrem ke mně, aby mi umožnil zasouvat úd to úst co nejvíce. Rukama mne přitom hladil po celém těle. Mladší se věnoval jazykem i rty mé kundičce, kterou jsem zase rozevírala co nejvíce já.

Jeho ruce se dotýkaly mého těla, kde jen to šlo. Znásobila jsem své úsilí a pomáhala si i rukou a cítila, jak penis v mých ústech stále více tuhne, a tu se jeho majitel prudce zachvěl a ústa mi zaplavilo horké semeno. Úd pulzoval v pravidelných intervalech a vystřikoval do mých úst další dávky. Muž byl viditelně spokojen. Po vyvrcholení jsme změnili polohu. Klekla jsem si na všechny čtyři a vyzvedla zadeček. Stehna jsem držela od sebe, aby byla štěrbinka volně přístupná. Starší ležel na zádech a měl pode mnou zasunutou svou hlavu a hrál si střídavě jazykem s mými ňadry a bradavkami. Mladší zabořil svůj jazyk do štěrbinky a začal ji projíždět po celé délce včetně zadečku, a to mi dělalo moc dobře. Také kundička i zadeček se rozevíraly stále víc. A to už mladší nečekal a vrazil do mne svůj mohutný úd. Přirážel stále hlouběji a silněji a já mu v tom svým zadečkem napomáhala. Cítíla jsem, že je stále vzrušenější, a opíchává mne stále více a razantněji.

Začala jsem se obávat, aby mi nezačal stříkat do kundičky. Proto jsem se sesunula na zem a zmocnila jeho údu, který jsem lačně nasála do úst. Jednou rukou jsem si přidržovala vlasy a druhou pomáhala dráždit úd. Zvyšovala jsem tempo stále víc, a to už mi vlétla prudce sprška semene do krku, až jsem se zakuckala. Musela jsem polknout, abych se nezačala dusit. Penis jsem vysunula z úst, a ten mne zasahoval proudy semene přímo do obličeje. „Nádhera!“ zasténal mladší a byl viditelně spokojen. A to byla i já a už se těším na další přátelské posezení.

Reklama