Stárnout se musí umět, říká herečka Michelle Pfeifferová. Jaké jsou její triky na krásu?

Herečka Michelle Pfeifferová patří mezi hvězdy, které jako by nestárly. Jak to jen dělá, že ve svých jedenapadesáti letech vypadá stále tak dobře? Říkáte si, že to bude plastikami? Ba ne, Michelle si udržuje svůj šarm úplně jinými triky. Chcete je znát?

Nehrajte si na diblíka...

nnn

I když si myslím, že mám stále docela obstojné nohy, už je neodhaluji víc než ke kolenům. Ukazovat stehna v mém věku už je nevkusné.

...ale nevzdávejte se mladistvého oblečení

hhh

Mladistvé neznamená vyzývavé. Dříve jsem si ráda oblékala minisukně, dnes dávám přednost kalhotám. V džínách a tričku se cítím skvěle.

Milujte svoji práci

hhh

Může to znít jako laciná fráze, ale mít práci, která vás baví a zároveň živí, je opravdu velké štěstí, které mne potkalo. Role si ale pečlivě vybírám i vzhledem k věku.

Držte si svůj styl

kkk

V jednoduchosti je krása, proto tak miluji módu návrháře Giorgia Armaniho. Jeho šaty si na nic nehrají, jsou elegantní, nadčasové, a to mi naprosto vyhovuje.

Važte si zázemí

ff

Být úspěšná v práci je jedna věc, ale mít se po ní kam vracet je nade vše. Čím jsem starší, tím méně se mi chce odcházet od rodiny. Čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, co pro mě rodinné zázemí znamená.

Souhlasíte? Jak se vám líbí Michelle Pfeifferová? Jako žena nebo jako herečka? V jakých filmech jste ji viděli?

  • Chcete vědět, jaké jsou novinky? Jaké články si nenechat ujít? Sledujte nás i na komunitním portále