Také rádi prolézáte obchůdky se starými věcmi? Bazárky, veteše, prostě obchůdky, kde se zastavil čas… Máme pro vás zajímavý tip. Navíc můžete získat milý dárek!

Staré věci vonící časem, který již odvál. Věci, které dělaly radost někomu před námi. Znáte ten pocit, tu zvědavost, když si prohlížíte starobylé zrcadlo, pomačkanou panenku, krásnou plechovku, milou šperkovnici, do které si nějaká žena dávala své poklady. Zalije vás pocit melancholie, když v regále uvidíte hračku, kterou jste měli také před x lety doma?

Usmějete se při pohledu na strašlivé sousoší psa s jelenem, kterého jste v době dospívání vídali u tety ve vitríně?

 

Kdo z nás by neměl rád tyto věci!  Někdy máte pocit, že při podrobném zkoumání věcí, které vás třeba ani nezaujmou, narazíte na něco, co tu čekalo zrovna na vás a na nikoho jiného. Třeba je to jen nějaká drobnost, cetka, která nemá žádnou cenu, ale pro vás je to hotový poklad. Nebo hledáte dárek pro někoho, kdo je vám blízký a nechcete mu kupovat něco, co si může pořídit v obchodě na každém rohu. Chcete něco originálního. Něco, co je prostě úžasné. Třeba staré hodinky, kompas, tabatěrku. Nebo obrázek s vybledlou fotografií, staré knížky či notové zápisky.

 

Jak jste na tom? Jaké poklady v těchto obchůdcích hledáte? Máte slabost pro staré panenky nebo pro hrnečky s podšálky? Jaký máte pocit, když vstoupíte do takového obchodu a máte čas na to jej prozkoumat? Napadá vás také, jaký osud sem přivál všechny ty věci? Kdo byl jejich majitel či majitelka?

 

Napište nám o tom. Nechte pracovat svou fantazii a představte si, jak se těmito věcmi probíráte, přemýšlíte… Nejlepší příspěvek odměníme kosmetickým balíčkem s vůní, mlékem a sprchovým gelem The Healing Garden s vůní zeleného čaje.  

Náš tip na útulný krámek je z pražského Žižkova. Najdete ho na adrese Husitská 50, Praha 3. Dostanete se tam snadno. Z metra „Florenc“ jednu zastávku busem č. 133 a 207.  Navštivte jej a uvidíte, jestli vám nepadne něco krásného a starého do oka.

 

Vytiskněte si tento článek, abyste při nákupu získaly dárek!


Prvních deset nakupujících čtenářek Žena-in získá kosmetický balíček od značky AmbiPur – krásné vonítko do auta (v hodnotě 120,- Kč) a veselou kabelku.

 

Pokud si zde něco koupíte v ceně nad 200,- Kč, majitelé krámku vás odmění – získáte lesk na rty, při nákupu nad 1 000,- Kč získáte hezký termohrnek, který si můžete zapojit do počítače a vaše káva bude stále teplá!

 

Vytiskněte si tento článek, abyste mohly nárokovat svou odměnu.

 

Napište nám svůj názor na „staré věci“, váš vztah k těmto věcem, jaké máte oblíbené, jaké relikvie uchováváte a co pro vás znamenají.

Za svůj příspěvek "k tématu" pod tímto článekem získá jedna z vás dárek i od redakce!

Balíček s vůněmi The Healing Garden!

Reklama