Mezi dvěma ostře sledovanými pořady sobotního večera jsem dala přednost StarDance ll. První kolo jsem nesledovala, ale ve druhém mě zaujali nejen aktéři, ale i skvělé kostýmy. Dokonce jsem úplně náhodou viděla malou reportáž z jejich realizace. Zajímavé nakouknutí do dílny, kde vznikají ty efektní třpytivé kousky. Nejsem pro lacinou parádu, ale k pořadu, jako je právě StarDance, se rozhodně hodí.
Ale dost o „hadřících".

Tak už nám zbývají poslední tři dvojice. Tatiana Vilhelmová, Aleš Valenta a překvapivě Jiří Schmitzer se svými profesionálními tanečními partnery.

Z Tatiany Vilhelmové jsem naprosto unešená. Když jsem ji jako obtloustlou maminu viděla v Medvídkovi, nikdy by mě nenapadlo, že si tak svižně hodí nohu nad hlavu nebo bravurně zvládne provaz. Však také porota její taneční umění hodnotí vysokými známkami. Zaslouženě. Že by bylo o vítězi rozhodnuto?
Ale nepředbíhejme.

Sympatický Aleš Valenta, těžce odrážející balicí" útoky své tanečnice, je také skvělý. Možná právě neskrývané sympatie taneční partnerky a její neustálé oďobávání ho nutí k chladnějšímu výrazu, a to mu ubírá body. Být jeho ženou, tak žárlím, ale Aleš se drží statečně i na úkor hodnocení.

V sobotu vypadl Michal Dlouhý s partnerkou krev a mlíko Michaelou Gatěkovou. Kolik asi tak vypotil litrů? Ale ani to mu nebylo nic platné. Na roztomilou neohrabanost Jiřího Schmitzera prostě nemá.
A když k tomu přidáme dražené podvlékačky ( i když jsou to prý legíny) a skutečnost, že do jeho dojemně prkenného výrazu se musí promítnout nejeden tanečník - amatér, nemůžeme se divit jeho na popularitě.

Sledujete StarDance 2?
Kdo myslíte, že vyhraje?
Který pár je vám nejsympatičtější?
Reklama