Od září máte možnost zakoupit portfolio prémiových káv Starbucks ve vašich oblíbených obchodech. Případně si produkty jednoduše objednat například přes internetové obchody Rohlik a iTesco. Nové portfolio káv Starbucks zahrnuje kávu zrnkovou i mletou. Pro ty z vás, kteří si rádi vaří kávu v kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto či Nespresso, je nově v nabídce také káva porcovaná ve formě kapslí. Káva Starbucks je k dostání ve třech unikátních variantách pražení – Blonde, Medium a Dark Roast. Všechny produkty navíc obsahují 100% kávu Arabika, která se eticky získává od pěstitelů z vybraných oblastí po celém světě.
Stupeň pražení Blonde Roast charakterizuje světlejší odstín kávových zrn a jemná chuť, která se výborně kombinuje s mlékem. Tento druh pražení reprezentují kávy Blonde® Espresso Roast a Starbucks® Veranda Blend®. V případě Medium Roast jsou kávová zrna trochu tmavší, charakterizována vyváženou chutí. V českých obchodech je od září tento druh pražení zastoupen kávou Pike Place® Roast, House Blend a Single-Origin Colombia. Posledním stupněm je Dark Roast charakterizován plnou a výraznou chutí. Na nejvyšší stupeň byla upražena zrna káv Caffè Verona™ a Espresso Roast.

Kromě zrnkové a mleté kávy budou k dostání také kávové kapsle do přístrojů Nespresso a NESCAFÉ Dolce Gusto. V nabídce jsou kapsle na přípravu lahodného Espressa, Americana, Latte Macchiata, Cappuccina nebo Caramel Macchiata. Nová řada kávy je právě dostupná ve všech relevantních obchodních řetězcích, vybraných elektro obchodech a také online. Více informací o kávě najdete na www.starbucksathome.com/cz/.

Doporučená cena za balení 200 g zrnkové kávy je 129,90 Kč, mleté kávy je 129,90 Kč, kapslových systémů do NESCAFÉ Dolce Gusto je 149,90 Kč a Nespresso je 99,90 Kč.

Reklama