Dobrý den! Ještě před rokem, by mě nenapadlo, že budu mluvit o tom svém.

V únoru to bude rok, co mě manžel odvezl za mrazivé noci s ukrutnými bolestmi do nemocnice. Tam jsem se ještě tři dny trápila, než mi zjistili, že mám zhnilý žlučník. Doktoři se báli, že operaci nepřežiju. Byla jsem v hrozně špatném stavu! Na pooperačním oddělení jsem ležela dva měsíce, bez jídla a pití, na infúzích.Zjistili mi, že mám akutní zánět slinivky. Manžel tam denně za mnou chodil. Byly mrazy jako jsou teď. Za dva měsíce jsem ukecala primáře, ať mě pustí.Jinak bych se zbláznila. Jsem sice zdravotní sestra, ale nemocnici už nenávidím! Musela jsem slíbit, že mi někdo tu mojí přísnou dietu bude vařit. Já jsem byla slabá,po operaci, maminku už nemám, tak jedině manžel.

Dostali jsme ústní školení, co vlastně v začátcích můžu. Manžel už měl dopředu koupenou kuchařku pro slinivkáře, tak jsme vařili podle ní. Já jsem radila z postele. Naštěstí můj muž vařit uměl. Ale nebylo to jednoduché vaření, hlavně zpočátku. Já mám přísno dietu s omezením tuku a při dietní chybě mi hrozil slinivkový záchvat. Ale naštěstí se nic nestalo, je skvělý kuchař. Akorát mě mrzelo, že si na to moje vaření musel vzít 14. dní dovolenou.

A tak jsem zjistla, že mám toho nejdokonalejšího chlapa!

Vodfon

Text nebyl redakcí upraven.

Váš manžel zaslouží metál!

Dnes si budeme povídat o mužích a o tom, co se nám na nich líbí, ať už jde o zevnějšek, nebo vnitřek. Jaký by podle vás měl být muž s velkým M? Čeho si na mužích vážíte nejvíce? Podle jakých kritérií si vybíráte partnera? A jak moc se tito muži podobají vašemu otci?

Své příběhy, postřehy a zamyšlení můžete už teď psát na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a autorku toho nejzajímavějšího odměníme.

 

Reklama