Svérázné poděkování kapitánovi zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Vodfon. Učinila totiž několik zásadních zkušeností, které ji utvrdili v tom, že moře nic nenahradí.

Pobavte se při čtená následujícího příspěvku. Zaslala ho čtenářka Vodfon jako poděkování kapitánovi lodě Carmen...


Ahoj kapitáne!

Díky za skvělou dovolenou na jachtě Carmen. Netušila jsem, že pohled z moře, večerní soumrak a ranní slunce, je tak nádherné, že můj hotel bude každý den na jiném místě a budu mít koupelnu, kam jen dohlédnu. Že se budu potápět a uvidím to co znám jen z televize. Nádherně jsem si odpočinula a po týdenním pobytu mi najednou začalo scházet houpání na vlnách.

Musela jsem si do našeho bytu koupit vodní postel a pro jistotu jsem jí naplnila slanou vodou, ale nebylo to ono.

Pak jsem si vzala šnorchl, ve výtahu udělala stojku a sjela o dvě patra níž. Necítila jsem však žáden přetlak, jen stará škeble tam vytírala schody, ale nebylo to ono. Vynořila jsem se zpátky a přemýšlela, jak si navodím pobyt u moře.

A pak jsem na to přišla. Vyrazila jsem do centra města a prodírala se davy lidí. Připadala jsem si jako na dovolené u moře na přeplněné písečné pláži, ale to stále nebylo ono.

Takže budu muset rok počkat a vypravím se na svoji jachtu, za svým kapitánem. To bude ono.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 26. srpna 2011: Vy a lodě

  • Jaký máte vztah k cestování lodí?
  • Dělá se vám špatně?
  • Bojíte se?
  • Jste lodní živel?

Zasílejte mi příspěvky formou příběhu či vlastní zkušenost, například z cesty zaoceánským parníkem, nebo z třeba vodáctví. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na otištění a získání dárku, který věnujeme autorce jednoho otištěného příspěvku. A co tím dárkem tentokrát bude? VICHY opalovací krém SPF 25 a VICHY samoopalovací krém. Vaše texty očekávám na redakčním e-mailu (viz adresa níže) nejpozději 26. srpna 2011, ve 14.30 hodin.

VICHYVICHY

Reklama