Slovo chemtrails ve slovníku jen tak nenajdete. Hovorově se tak pojmenovávají čáry, které za sebou na obloze zanechávají letadla. Jsou také předmětem populární konspirační teorie. Zatímco vědci se obecně shodují na tom, že útvary na obloze vznikají rozbitím vlhkosti v atmosféře v kombinaci s různými plyny z výfuku letadel, konspirační teoretici se domnívají, že čáry obsahují chemické nebo biologické látky, které používá vláda. Při dopadu na zem pak mohou podle nich ovlivňovat zdravý rozum apodob.

Lana na konspirační teorii v textu odkazuje, ale její myšlenku trochu pozměnila. Místo toho, aby se dopadu obávala, s blaženým vědomím na ně kouká. Jsou totiž jednou ze součástí obyčejného dne, kdy s rodinou tráví čas u bazénu a představují pro ni klid.

5fff0f3e1456eBez-nazvu.jpg
Foto: YouTube

Písnička je ale především věnovaná všem excentrickým osobám, které si idealizují rodinný život, ale ve skutečnosti jsou trochu jinými lidmi, než si o nich okolí myslí. To je dobře vidět v klipu, kdy se najednou Lana a její kamarádky (podle všeho by se mělo jednat o její sestry) promění v upírky. Singl je plný náboženství, astrologie, šperků, retra a nostalgie a výsledný koktejl působí jako něco, co si chcete pustit v době, kdy máte pocit, že ve vašem životě není nic vzrušujícího.

Reklama