Džíska nejen jako džínová bunda, ale i košile nebo vesta bude pro letošní jaro opravdu velkou „peckou“. Dokonce v kombinaci s džínami, což bylo v předešlých letech nemyslitelné. Zkrátka, zase se blýská a „džískové“ časy

Pokud už po očku sledujete jarní kolekce, nemohl vám ujít jeden důležitý prvek, který se opakuje snad u všech značek. Džínová bunda, džínová košile, nebo alespoň vestička nechybí ani u jedné z nich. Co se barevnosti týče, další zajímavost, která všechny značky spojuje a jistě stojí za zmínku. Převládá hodně světlá, vyšisovaná, odřená, nebo dokonce batikovaná úprava.

S čím džísku nosit?

S čím chcete. Od klasických vlněných kalhot, přes legíny až po sukně či šaty. Ale jedno je jisté. Po dlouhé době se nepovažuje za módní trapas vzít si najednou džíny a džínový vršek. Tedy bundičku, košili, nebo zmíněnou vestu.

Takže, milá děvčata a ženy všech věkových kategorií, pokud jste měly hluboko ve skříni ukryto něco z těchto jmenovaných kousků a nevyhodily jste je jen proto, že jste čekaly jejich návrat, vězte, že právě přišel jejich čas a můžete je oprášit.

Džísky mají tu obrovskou výhodu, že nepodléhají módním trendům a svůj vzhled takřka nemění.

Jasně, můžou se najít i střihové novinky, ale stará dobrá klasika se vždycky cení.

Pokud jste podlehla vyhazovací vášni a žádnou už doma nemáte, nevadí. Pořiďte si novou. Tady máte inspiraci.

Foto: C&A. a Reserved

Reklama