Hezký den všem,na začátek bych chtěla podotknout, že jsem si samozřejmě vědoma skutečnosti, že tím blbcem mohu být pro někoho já, ale v tom případě se v životě bez téhle informace mileráda obejdu a setrvám ve sladké nevědomosti :-).

Já si tedy na svou srážku s blbcem, lépe řečeno blbkou, pamatuju dodnes, a to dost živě, i když už je to hodně let zpátky.

Tím spíš, že ona srážka nebyla ojedinělá, ale trvala velmi intenzivně téměř rok. S dotyčnou jsem sdílela práci i byt. A řeknu vám, že některé situace vyžadovaly značnou míru sebeovládání, které jsem s blížícím se koncem pozbývala.

Byl to vskutku každodenní boj o udržení zdravého rozumu, protože některé výroky a činy mě opravdu přiváděly k šílenství.

Jeden za všechny: byla tuhá zima a venku panovaly třeskuté třicetistupňové mrazy. Zamrzly nám dveře na balkón (šoupačky). Spolubydlící si umanula, že přechytračí Matku přírodu a na balkón se stůj co stůj dostane.

I vzala čajovou svíčku z aromalampičky a jala se rozmrazovat balkónové dveře. Ejhle, neroztály.

Svíčka spadla, vosk se vylil a vypálilo se černé kolečko do koberce. Naštěstí jsme měly v příborníku nože, kterými se ty zpropadené dveře určitě vypáčí!!

Blbej nůž... Kdyby se nezlomil, tak by se to určitě podařilo!!

Ale jo, myslím, že jsem celkem vyvázla, i když dohru toto setkání mělo velkolepou, ale o tom zas někdy jindy... :-)

Krásný den přeje
Stará Blažková

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Jooooooo "Bahoslavení chudí duchem" :-))))

Také jste se už někdy srazili s blbcem? Dnešní téma je právě o tom. Každé dvě hodiny vylosuji jeden váš e-mail s příběhem na dnešní téma a autor dostane malý dáreček. Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama