Ten titulek je zavádějící, protože hlavní slovo má skoro ve všem. Ale o tom, na co se budou doma dívat v televizi, nerozhoduje ona, ale program sportovních přenosů. Posuďte samy.


Zdravím redakci a všechny čtenářky,

můj muž je zapálený hokejovofotbalovotenisovoformulobasketbalový fanoušek. Při nějakém podobném přímém přenosu se naše domácnost mění ve sportbar, a když pominu veškerá mistrovství, grandslamy a velké ceny, které jsou naprosto nediskutovanou nutností, jsou tady ještě všechny možné přáteláky, baráže nebo turnaje top hráčů, superobří slalomy, běhy, lety a skoky na lyžích, které zajisté také skýtají mnoho zajímavých momentů, o které se nesmí přijít.

Neomezuje se pouze na Českou republiku, ale přesah do anglické Premier League nebo americké NHL vám zajistí, že si ani v noci díky živým přenosům a časovému posunu nedopřejete svých vytoužených pár hodin spravedlivého spánku, protože i ohleduplně přidušené „joo, góól“ vás vytrhne ze sna.

Místní hokejový klub si vysloužil malou domácí svatyni v podobě vyvěšeného kalendáře s hráči a dresu oblíbeného útočníka, který si můj muž obléká na každý zápas, bez ohledu na to, zda jde fandit osobně na stadion nebo jej sleduje doma po internetu. Slova jako „ko..t jeden zas......nej“, „ty voe fáául“ nebo „takhle pos...t trestný střílení, to sem fakt neviděl“ u nás zdomácněla, z čehož těží zejména dvouletá dcera, která si tímto rozšiřuje slovní zásobu, a ve chvíli, kdy někde vidí nějaký sportovní dres, spouští se podmíněný reflex a ona tato hesla automaticky skanduje.

A co když skončí hokejová sezóna? Pro tyto případy je tu XBOX (něco jako Playstation), na kterém lze nasimulovat například nejnovější sestavy mužstev NHL a osobně se vyřádit. Tato kratochvíle ovšem už byla pod značným nátlakem z mé strany a pod pohrůžkou krveprolití přesunuta z hlavního víkendového času do pozdních večerních hodin pracovního týdne.

Já jsem ale tolerantní. Vážně mi to neva... Aspoň dokud televizní program nekoliduje...:-)

Hezký den přeje Stará Blažková

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Díky, stará Blažková ,a také zdravím. Myslím, že váš osud je v mnohém podobný valné většině osudu žen. Prostě jsme lovci, potřebujeme mít přehled o konkurenci. Také musíme mít dostatek informací. S tím se nedá nic dělat.

A nechcete přece jen v té chmurné době, kdy zrovna neběží žádné soutěže, ten svůj zákaz zrušit. Přimlouvám se za vašeho manžela. Přece, kdy je nejlepší hrát na Xboxu, když ne v neděli v podvečer a kolem osmé večer?

Vy ostatní se mnou taky jistě souhlasíte, že?

Tak mé názory potvrďte do mailu:

redakce@zena-in.cz

Souhlasíte, že muž nemá být při sledování sportovního přenosu rušen.plavky

Že se o něj máte postarat aby nestrádal hlady a žízní.

Že je potřeba mu připomínat, aby si to nezapoměl pustit.

Že je nejkrásnější s lahváčem v ruce s očima fixovanýma na puk, nebo míč.

Že slovo GÓÓÓL by mělo být první, které vaše dítě pronese

Že Slávie ve fotbale a Pardubice v hokeji jsou nejlepší na světě ...

 

 

Reklama