Milovníci ságy Star Wars, ale také všichni nadšenci do sci-fi a cosplay, zažijí víkend plný zábavy a dobrodružství v největším hračkářství ve střední Evropě.

S oživlými postavami z legendární filmové série Star Wars se mohli návštěvníci Hamleys setkat již při slavnostním otevření, kde sklidily velký úspěch. Není divu, aktivita zvaná cosplay (zkratka slov costume play – kostýmová hra) si totiž po celém světě získává stále více příznivců. Proto chce také Hamleys Praha nabídnou dětem i dospělým možnost vyřádit se v oblecích svých největších hrdinů.

www.hamleys.com

O víkendu 28. 9. – 2. 10. tak stačí přijít do Hamleys ve svém oblíbeném Star Wars kostýmu a zábava začíná. Z krátka nepřijdou ani ti, kdo žádný kostým ještě nevlastní, v Hamleys pro ně totiž budou připravené. Stačí si vybrat, zapózovat třeba s Darth Vaderem, a nechat se na památku vyfotit profi fotografem.

Tím ale zábava se Star Wars zdaleka nekončí. Co takhle si vyzkoušet světelné meče nebo si zahrát Star Wars Monopoly a otestovat své dovednosti slalomem s droidem BB8? Nebudou chybět ani nové Star Wars NERF. Ti, kdo se nebojí vzít osud Star Wars postav do vlastních rukou, dostanou příležitost v souboji postav na dálkové ovládání. Tak co myslíte, ovládnete Sílu? 

www.hamleys.com

Reklama