Změna je život. A změna image je vždycky změnou k lepšímu. Může vám otevřít nové možnosti v životě, zaměstnání, ale třeba i v lásce. Chopte svou příležitost „za pačesy“ a zkuste svou šanci v roli modelky.

Hledáme čtenářku, která bude zastupovat www.zena-in.cz v prestižní soutěži o změnu image Art Image Change aichiInternational!

Pokud jste dívka nebo žena ve věku 18–40 let, které se nebojí změny, přihlaste se do našeho „konkurzu“.

Podmínkou pro výběr čtenářky Žena-in je pro tuto soutěž vložení 2 fotografií: PORTRÉT A CELÁ POSTAVA.

Do soutěže NELZE zařadit modelky, které:

  • mají vlasy obarvené na černo
  • vlasy obarvené henou
  • velmi krátký střih
  • vlasy upravené trvalou.

Uzávěrka výběrového kola (přihlášky včetně fotografií) je 30. 7. 2011.

Čtenářku, kterou vybereme, čeká proměna její image ve finálovém kole soutěže, které se uskuteční 10. 9. 2011 v Praze.

Co vás čeká, pokud bude vybrána, jako tvář Magazínu Žena-in?

Podstatou soutěže Art Image Change International je kompletní změna image modelek v souladu s aktuálními módními a účesovými trendy. Inspirace trendy roku 2011 je podmínkou a hlavním kriteriem pro hodnocení proměn. Modelky pro semifinále a finále jsou vybírány z řad žen a dívek přihlášených prostřednictvím výzvy v médiích a o jejich zařazení do soutěže rozhoduje výhradně pořadatel.

Soutěž Art Image Change International probíhá ve třech neveřejných kolech, přičemž hodnocení vždy provádí odborná porota, k níž se ve finále připojuje také mediální a laická porota. Závěrečný galavečer se slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen je pojat jako prestižní společenská událost. V rámci programu zde tradičně vystupuje a předvádí to nejlepší z účesové tvorby i umělecký tým Artteam Bomton.

Pořadateli soutěže Art Image Change International jsou Bomton studia, a.s.

Reklama