Za přírodními produkty FeelEco stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly.

Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv.

Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

635fb0f599536obrazek.png

Výjimečné produkty FeelEco můžete najít v několika kategoriích:

Praní
63525802d13f3obrazek.pngDermatologicky testované přírodní prací prostředky, které díky svému neutrálnímu pH nevysušují a nedráždí pokožku, která při nošení prádla může přijít s pracím prostředkem do kontaktu. Skvěle fungují i při nízkých teplotách a dělají přesně to, co potřebujete – šetří energii, odstraňují skvrny, chrání barvy, bělí, změkčují a vaše oblečení tak s vámi vydrží déle. Vhodné i pro praní funkčního sportovního prádla a správnou funkci čističky odpadních vod.
Více najdete ZDE

Úklid 
635257e3758cbobrazek.pngČističe od FeelEco jsou vyvinuty a vyrobeny na přírodní bázi, bez agresivní chemie a chloru. Jsou šetrné k pokožce a mají jemnou příjemnou vůni, která nedráždí. Každodenní úklid představuje množství nejrůznějších povrchů, se kterými si prostředky FeelEco poradí. Odstraňují mastnotu, čistí pod i nad hladinou, nezanechávají šmouhy. Díky kvalitnímu složení jsou k povrchům šetrné, nepoškodí je, ale dokonale vyčistí. Odvedou svou práci a neškodí lidem, zvířatům ani přírodě. Více inspirace najdete ZDE


Mytí nádobí 
635257ef4f560obrazek.pngAť už myjete nádobí ručně či v myčce, jsou pro vás prostředky FeelEco, určené na mytí nádobí, ovoce a zeleniny, tou nejlepší volbou. Inspirovány kosmetikou jsou šetrné k pokožce. Nádobí tak můžete bez obav mýt i bez rukavic. Účinnost a kvalitu prostředku, proti mastnotě, špíně, prachu i postřikům, garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. a v roce 2022 si čeští zákazníci zvolili vítězem FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí v kategorii Ekologická drogerie. Zkrátka vynikající účinnost, která není na úkor zdraví ani životního prostředí. Více informací najdete ZDE
FeelEco Baby 
635257f984c5eobrazek.pngSvět kolem nás chráníme nejen pro sebe, ale především pro ty, co teprve přijdou, pro naše děti. Proto produktům FeelEco Baby patří zvláštní péče. Všechny prošly dermatologickým testováním pro děti do 3 let, jsou hypoalergenní a neobsahují žádné parfémy, alergeny ani konzervanty – všechny přípravky lze proto bez obav používat na oblečení, ložní prádlo a potřeby těch nejmladších členů rodiny i osob s citlivou pokožkou. Více najdete ZDE


Péče o tělo 
Produkty pro péči o tělo jsou založeny na exkluzivních recepturách a kvalitních surovinách. Respektují zdraví a potřeby i té nejcitlivější pokožky. Všechny přípravky FeelEco jsou vyvinuty směrem k hypoalergennímu charakteru, receptury a vůně jsou inspirovány přírodou a obsahují bioaktivní složky jako panthenol, vitamin E, allantoin, glycerin a extrakt horské arniky. Více inspirace najdete ZDE

Pojďte s námi testovat produkty FeelEco! 
Nás zajímá, co na produkty FeelEco říkají ti, kdo je používají. Proto nyní hledáme šest testerek, které je s námi vyzkouší. Půjde o produkty z řady na mytí nádobí, prací gely, čističe koupelen a hypoalergenní odstraňovač skvrn. Produkty si budou moci testerky vybrat podle svého uvážení – podle toho, co je pro ně vhodné a co by určitě ve své domácnosti rády vyzkoušely. Testující nemusí testovat samy – budeme rádi, když se přihlásíte se svou kamarádkou, maminkou, s dětmi, se svou rodinou, se svým partnerem. Je to jen na vás.

635fb11d68869obrazek.png

Pravidla testování produktů FeelEco na www.zena-in.cz – chcete se přihlásit? Přečtěte si, co od vás budeme chtít:
S každým testujícím vytvoříme článek, ve kterém se testující buď sám nebo s těmi, koho do testování přizvou, představí. S tím je spojené, že se nechají od redakce vyfotit – pokud budou z Prahy, tak přijdou do našeho ateliéru na pražském Smíchově nebo za nimi s fotografem dojedeme. Toto je podmínka testování. Sdílení svého stručného příběhu – představení testerů, souhlas s publikováním fotografií, na kterých budou ti, co se zapojí do testování a reálné recenze na produkty, které testující pro testování dostali. Příběh a výsledky testování budou publikovány na našich stránkách žena-in.cz, na našich sociálních sítích a také na sociálních sítích značky FeelEco. S tím musí souhlasit všichni, kdo se do testování zapojí.

635fb12f1b6deobrazek.png

Jak se do testování přihlásit? 
Pokud máte o testování produktů FeelEco zájem, vyplňte nám krátký dotazník, který najdete na této stránce - klikněte

Také vás poprosíme o zaslání vaší fotografie, případně i fotografií těch, které do testování přizvete. Vše najdete v dotazníku.

Těšíme se na moc hezký projekt, díky kterému předáme spolu s testujícími recenze a zkušenosti testerů s produkty FeelEco.

FeelEco – Umění výjimečnosti

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov.

FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou.

FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod.

Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco opakovaně uspělo v anketě Volba spotřebitelů.

V roce 2020 zákazníci, v kategorii Ekologická drogerie, zvolili vítězem FeelEco Odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Sklizeno, Datart a na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz.
obrazek.png

 

Reklama