Milé ženy-in,
V redakci jsem teprve krátce, ale všimla jsem si, že je - jak v některých vašich diskuzích, tak v samotné redakci - celkem často probíráno téma ,,co by mělo být obsahovou náplní společenské rubriky“? Respektive, s čím byste se rády potkávaly, co byste chtěly číst, o čem diskutovat.
A musím přiznat, milé ženy-in, že často vysíláte lehce rozporuplné signály.

Nejzřetelnější je to snad v případě politických témat. Některé z vás dávají hlasitě najevo, že už nechtějí o politice ani slyšet, jiné naopak kontrují, že mají ženy snad také jiné zájmy, než jen „módu, vaření a děti“,  proč by tedy nemohly probírat i politické témata?!
Takže jsme si řekla, že se Vás na to zeptám. O čem byste ve společenské rubrice rády četly?

Jaká témata vás zajímají?

Patří mezi ně ta výše zmiňovaná politika? Nezaměstnanost žen? Rodina? Domácí násilí? Uprchlická či „zelená“ ekologická témata? Dětské domovy? Charita? Vliv médií na člověka? Bezdomovectví? Důchody? Zákony? Bytová politika? Výchova jako taková?

Chtěly byste si více povídat s některými osobnostmi? S kterými?

S umělci, politiky, odborníky z oblasti medicíny, s psychology?

S celebritami? S výraznými anonymními osobnostmi? Dozvěděly byste se rády o výjimečných osudech „silných žen“?

Nebo byste přivítaly více spotřebitelských návodů a rad? Početly byste si rády o novinkách z oblasti takzv. „měkkého“ bulváru?

Preferujete partnerské, vztahové otázky – lhostejno, zda v rámci hetero či homo sexuální orientace? Zajímají Vás otázky feminismu?

Přivítaly byste více humoru, nadsázky? Nebo vás zajímá něco úplně jiného? Napište nám co.

A vůbec, pište nám i tom, která témata z poslední doby vás zaujala, které články vás nejvíc oslovily, nebo naopak naštvaly a hlavně proč.

Ozvěte se, pokud máte pocit, že vám některé informace v rámci společenské rubriky citelně chybí.

Můžete přispět i svými konkrétními příběhy a zážitky, o kterých máte pocit, že by mohly vyvolat „celomagazínovou“ diskuzi. Já vím... řečeno slovy klasika - klasičky: „Není na světě člověk ten… atd.“, ale věřte mi, že o vaše názory opravdu stojíme a nebereme je na lehkou váhu. Staňte se ve větší míře spoluautorkami naší – vaší společenské rubriky. I mlčení k zítřejšímu tématu je pro nás určitým signálem. Je to opravdu široké téma a je dnes jen na Vás, jakými cestami se bude ubírat. Napište nám klidně příspěvek jako nová redaktorka rubriky Společnost!

Reklama