Hadí vzor na vás bude tuto sezonu syčet téměř z každého módního obchodu. Je totiž super trendy a vy byste se ho rozhodně neměla zaleknout. Protože z vás udělá nejen elegantní dámu, ale i sexy divu, po níž se otočí každý chlap. Takže pokud si trochu chcete zvednout sebevědomí a cítit se super žensky, sáhněte po tomto vzoru.
had1.jpg

Hadi ve městě (a v letadle)

Hadí vzor chce cit, štěstí na vhodný kousek a celkově perfektně doladěný outfit. Co to znamená? Že k němu musíte přistupovat podobně jako třeba k leopardovi, který může sice působit o chlup vulgárněji, když se to přepískne, ale jinak jsou pravidla prakticky stejná:
had2.jpg

  • Vyvarujte se outfitu, který bude složen jen a jen z tohoto vzoru. To by bylo velmi jednoduše „přehadováno“ a efekt by nebyl takový, jaký byste chtěly. Pokud tedy nejdete na maškarní bál za hada.
  • Zvolte si jeden kousek v tomto vzoru a nechte ho řádně vyniknout.
  • Nebojte se barev. Váš look může být ryze neutrální a hadí vzor můžete doladit do černé, šedivé nebo jiné základní barvy, ale nevyhýbejte se ani trendy neonkám nebo sytým odstínům.
  • Do práce se skvěle hodí šaty s hadím vzorem doplněné o černé biker boots nebo kotníčkové boty. Stejně tak vsaďte na sukni a zkombinujte ji s tlustou pleteninou v podobném odstínu jako je vzor hada.
  • Odvážné holky se nemusí bát kalhot s takto výrazným prvkem doplněný o oversized tričko nebo koženou bundu.
  • A naopak méně odvážné z vás by měly vsadit na klasiku – na doplňky. Nás moc baví pásky v hadím vzoru, anebo kabelky. Velmi šik, a to i k tomu nejjednoduššímu outfitu.

had3.jpg
Tak co, odvážíte se?

Také si přečtěte:

Reklama