Inspirací pro letošní kolekci Schwarzkopf LOOKS 2010 se staly účesy předních módních ikon - celebrit ze světa showbyznysu. Když se jejich účesy přizpůsobí stylu současnosti, jsou výsledkem moderní, přitažlivé a okouzlující vlasové kreace.

vlasy

Přinášíme vám další tip z kolekce Schwarzkopf LOOKS 2010: Bloom Intense

Bloom Intense je romantický, nevinný, ale také tajnůstkářský styl, který perfektně zosobňuje Jennifer Lopez a Megan Fox. Síla sedmdesátých let splývá s květinovými ornamenty. Dospělá Lolita se vrací s krátkým, nevinným, ale stále sexy květinovým vzhledem nebo v dlouhém splývavém rouchu. Její vlasy jsou jemně vrstvené, splývají přes ramena,
v délkách od střední po dlouhou. Spektrum barev obsahuje odstíny od světlé po tmavě hnědou s občasnými odlesky, které dodávají přírodním odstínům ještě živější vzhled. Nesmrtelný styl sedmdesátých let je přetvořen moderním způsobem a kadeře dostávají zcela
nový rozměr. Plně rámují obličej a bohatě a nespoutaně padají přes ramena. V kratší verzi jsou vlasy natupírované a rozčesané. Ve spojení s kouřovým líčením očí a nenápadným make-upem tak vzniká velkoměstský mladistvý vzhled s přídechem nekonvenčnosti.

Jaké přípravky vám pomohou při tvorbě účesu ve stylu Bloom Intense?

Doporučené výrobky:

  • barva Essential Color (139,90 Kč)
  • Gliss Kur Oil Nutritive šampon (74,90 Kč)
  • got2b megalomania tužidlo (129,90 Kč).

Bloom Intense

Tento styl je dokonalou harmonií přirozenosti a síly. Tento styl představuje návrat zdravě vypadajících vlasů, odrážejících harmonický způsob života. Vaše vlasy rozkvetou a získají na vzdušnosti. Krátký sestřih z vás udělá čistého anděla, dlouhé a rozpuštěné vlasy vám dodají půvab dospělé Lolity.

BARVA

vlasyESSENTIAL COLOR

  • Barva se složkami na přírodní bázi - liči a bílý čaj. Poskytuje vlasům zářivé barvy inspirované přírodou a perfektně kryje šediny.

DMOC: 139,90 Kč

PÉČE

GLISS KUR OIL NUTRITIVEvlasy

  • Regenerační šampon regeneruje vlasy hluboko uvnitř a obnovuje jejich strukturu.

DMOC: 74,90 Kč

STYLING

got2b MEGALOMANIAvlasy

  • Pěnové tužidlo s kolagenem dodá vašim vlasům nekonečný objem, úžasný lesk a dlouhotrvající push-up efekt.

DMOC: 129,90 Kč

První styl s názvem Combback, který jsme vám představili v minulém článku najdete ZDE.

O dalších stylech se dozvíte v následujících článcích a na stránkách http://www.schwarzkopflooks.cz/

Reklama