NESCAFÉ Renta

Oblíbené rozpustné kávy NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic Crema nyní přichází s unikátní limitovanou soutěžní edicí. Speciální etikety na balení káv přinášejí možnost stát se rentiérem! Výherce si bude moci dopřát bohatší život s měsíční rentou v hodnotě 30 000 Kč po dobu 10 let. Renta výherci zajistí nejen hojnější život, ale také možnost uskutečnit si své životní sny. Soutěž bude oficiálně spuštěna 1. 3. 2020 a končí 30. 6. 2020. Již od února si ovšem spotřebitelé mohou soutěžní balení zakoupit ve vybraných obchodech na území České republiky.
5e5e7275b8e34obrazek.pngZapojte se do soutěže i vy

Soutěžit o NESCAFÉ rentu může skutečně každý. Stačí zakoupit minimálně 2 kusy NESCAFÉ Classic či NESCAFÉ Classic Crema 200 g se soutěžní etiketou (viz vizuály produktů nalevo). Důležité je také uschovat účtenky od nákupu těchto balení káv pro případné převzetí výhry. Následně se soutěžící zaregistruje na webové stránce SOUTĚŽ.NESCAFE.CZ. Vloží 2 unikátní kódy, které se nacházejí na zadní straně etiket. Tímto je zaregistrován a již může jen netrpělivě čekat na slosování, které proběhne po skončení soutěže. Šance na výhru jsou neomezené. Čím více unikátních kódů soutěžící vloží, tím se mu automaticky zvýší šance na získání měsíční renty v hodnotě 30 000 Kč po dobu 10 let.
5e5e723470c50obrazek.pngLosování výherce

Za Českou republiku bude vylosován pouze jeden výherce. V případě, že nebude mít účtenky či etikety, nemůže se stát výhercem a na jeho místo nastoupí náhradník. Losování proběhne dne 2. 7. 2020, a to za přítomnosti notáře. Výherce bude o svém vylosování informován následující den po provedení losování. Detailní pravidla soutěže jsou k dispozici na SOUTĚŽ.NESCAFE.CZ.

Soutěžní balení NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic Crema 200 g jsou k dostání ve vybraných obchodech od února do června 2020 či do vyprodání zásob. Kávy NESCAFÉ jsou kvalitní produkty, což dokazuje program Pěstováno s respektem, jež podporuje udržitelné pěstování kávy a vzdělává farmářské komunity. Doporučená cena za 200g balení je 209,90 Kč.

Více na NESCAFE.CZ
5e5e725b3c22bobrazek.png

Reklama