Už jste někdy byly plantážnicemi?? My v redakci ano! a stále zkoušíme vylepšit si skóre. I když normálně hry nehrajeme (ženská část redakce), tuhle jsme zkusily a při volných chvílích jí hrajeme často. To se pak od počítačů ozývají výkřiky „Hnojím!!!!!“ „Nechcípej, dodám vodu…. Néééé, to je moc vody“, „Jééé, mizejí mně rostliny“…… „Pražím!!!!“….

Ještě jste nepropadly kouzlu počítačových her? Na stránkách Tchibo.cz je právě teď spuštěna zábavná hra „Plantážník“, kdy nejúspěšnější plantážníci získají po ukončení hry voňavé výhry – jak jinak než kávové.

Hra je jednoduchá a zábavná. Pojďte ji tedy vyzkoušet :-).

Při hře Plantážník se na chvíli stanete pěstitelkami kávy. Musíte si nejdříve ze zrnka kávy vypěstovat sazenici, tu zasadit a vypěstovat plantáž, posléze sklizenou kávu vyexpedovat a upražit, abyste si v závěru hry mohly namíchat svůj kávový nápoj.

Hra Plantážník je složena ze čtyř samostatných fází: Pěstování, Expedice, Pražení a Degustace.
Po skončení každé fáze máte tři možnosti: zapsat si své skóre, zkusit hru znovu nebo pokračovat do další fáze hry. U hry Plantážník záleží vždy na celkovém skóre ze všech čtyř fází hry. Skóre jednotlivých fází hry si můžete zlepšit tím, že danou fázi hry zkusíte znovu. Výhry se vyhodnocují podle nejlepšího bodového součtu každý měsíc.

Nemusíte ale být mezi nejlepšími, ještě se každý měsíc losuje 15 cen pro ty, kteří se hry zúčastnili. Takže šanci má skoro každý „Plantážník“. Tak jestli máte chuť, hurá na virtuální pole :-), nejdete ho zde: http://www.tchibo.cz/plantaznik/index.htm Napište nám jak jste dopadly(i), co vám dalo nejvíc práce a co vás pobavilo.

Reklama