Odvážné kočky,
chcete si užít super dovolenou na překrásném ostrově Lefkáda a zároveň máte odvahu se zúčastnit tolik všemi očekávaného bodu programu - Miss Bikiny? Chcete získat 20 % slevu na zájezd a vyhrát spoustu super hadříků z nové letní kolekce firmy Humdrum (http://www.humdrum.cz) či snad víkendový kurz kiteboardingu a spousta jiných atraktivních cen?

Pokud zní Vaše odpověď ANO, pak stačí splnit pouze jediné. Musí Vám být více než 18 let. Nemáme žádné požadavky na míry, nezajímá nás, jestli patříte k žirafám nebo naopak, důležitá je jen odvaha stát se po dobu konání festivalu středem pozornosti! Ať již na pláži, párty, před fotografy nebo před žhavými pohledy všech surfařů.

Soutěž bude probíhat následovně.
V prvním kole se bude rozhodovat o tom, která z vás se dostane do finálové desítky. O tomto postupu rozhodnou návštěvníci našich webových stránek a partnerských serverů (http://www.humdrum.cz, http://www.cwa.cz, http:/www.zena-in.cz). Lidé si budou moci přečíst Váš profil a prohlédnout fotky Vašeho obličeje a postavičky v plavkách. Aktuální stav hlasování bude k vidění pouze na našich stránkách.

A 30. května bude rozhodnuto!!! Bude vybráno deset koček, které si budou moci začít balit kufříky. Dříve než letadlo přistane na řecké půdě, bude těchto 10 finalistek nafoceno naším profesionálním fotografem. Fotky budou poté umístěny na všech již zmíněných stránkách a bude pokračovat hlasování o Miss Internet, které bude ukončeno 15. 6. 2007.

Slavnostní vyhlášení výsledků obou soutěží proběhne v rámci závěrečné dance párty festivalu.

PRAVIDLA MISS BIKINY
- Miss Bikiny je nezávislá soutěž o nejkrásnější dívku podle hlasování internetových uživatelů a organizátorem vybrané komise.
- Soutěže se mohou zúčastnit dívky starší 18 let.
- Do soutěže se dívky mohou přihlásit do 15. 5. 2007.
- Dívka se může do soutěže zaregistrovat vyplněním přihlašovacího formuláře, který je umístěn na serveru http://www.watersweets.com. Přihláška je platná pouze po vyplnění všech povinných údajů a po zaslání dvou fotografií (obličej, postava v plavkách).
- Vyplněním přihlášky dívka deklaruje, že souhlasí s podmínkami a pravidly soutěže a že je vlastníkem autorských práv k zaslaným fotografiím nebo držitelem souhlasu k jejich použití k tomuto účelu.
- Hlasování o postupu 10 finalistek do Miss Bikiny probíhá do 30. 5. 2007 prostřednictvím internetu na serveru http://www.watersweets.com, kde jsou také zveřejněny průběžné výsledky hlasování.
- Hlasování o Miss Internet bude probíhat do 15. 6. 2007.
- Hlasování pro zvolenou dívku provádí uživatel odkliknutím příslušného odkazu.
- Pořadatel soutěže je oprávněn hlasování monitorovat a anulovat hlasy, u kterých získá podezření, že jsou v rozporu s pravidly a jejich cílem je manipulovat výsledky soutěže.
- Hlasy uživatelů se průběžně sčítají.

- Aktuální stav hlasování bude k vidění pouze na stránkách organizátora.
- 30. 5. 2007 je ukončení hlasování o postupu 10 dívek do soutěže Miss Bikiny.
- Oficiální vyhlášení výsledků soutěží Miss Internet a Miss Bikiny proběhne dne 4. 7. 2007 v rámci závěrečné dance párty festivalu.
- Pořadatel je oprávněn vyloučit ze soutěže dívku, která poruší pravidla soutěže nebo uvede při registraci nepravdivé údaje, případně zneváží nebo poškodí soutěž.
- Pořadatel je oprávněn pozastavit účast dívky v soutěži při podezření na uvedené jednání do doby vyjasnění celé záležitosti bez náhrady ztráty hlasů uživatelů po dobu pozastavení účasti. Pozastavení účasti nebo vyloučení ze soutěže je pořadatel oprávněn učinit jako jednostranný krok bez udání důvodu.
- Nárok na vítězství či vyhlášení účastnice soutěže, nároky na výhry nebo jiné materiální či nemateriální výhody z účasti v soutěži nejsou právně vymahatelné.

A nyní se už jen zbývá zaregistrovat!!! :-)

Nejpozději do 15. 5. 2007 zasílejte na info@watersweets.com svoji vyplněnou registrační vizitku spolu s fotografiemi Vašeho obličeje a celé postavy v plavkách.