„Power“ je síla, a právě silný čistič Bref Power je to, co vám pomůže zvítězit i ve vaší domácnosti - snadněji a jednodušeji. Nová řada Bref Power se člení do tří hlavních skupin, podle toho, s jakou špínou se rozhodnete zatočit.

Do koupelen a jiných místností, kde se potýkáme se rzí, odolným vodním kamenem či skvrnami od mýdla, jsou ideálními pomocníky Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem a Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem. Kromě toho, že si hravě poradí se špínou, jistě oceníme i jejich univerzální použití na nejrůznější materiály, jako je keramika, nerez, chromové součásti, plexisklo, ale samozřejmě i dlažba. Vysoce výkonná receptura na bázi směsí organických kyselin se dokáže poprat i s odolným vodním kamenem a vyčistí povrch bez škrábanců.

Čističe Bref Power  poznáte podle zářivé červené barvy obalu:

·         Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem (500 ml) je díky své pěnové konzistenci a dávkování sprejem vhodný k čištění hlavně těžko přístupných míst.  Aplikovaná pěna se udrží na povrchu a dokáže tak vyčistit i svislé plochy.

·         Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem (750 ml) je zase ideální k čištění zejména horizontálních a rozměrnějších ploch, na které se snadno aplikuje zmáčknutím láhve.

·         Dalším vysoce účinným přípravkem z nové řady Bref Power je Bref Power prášek (plastový kbelíček, 500 g). Ten si díky své výkonné receptuře a práškové konzistenci snadno poradí s mastnotou, se zbytky mýdla či špínou na podlaze (jako například bláto, skvrny od podrážek). Je určen jak pro přímou aplikaci, také se používá i ředěný. Rozpuštěný ve vodě je ideální na čištění větších ploch, podlah a podobně. Při aplikaci pomůže odměrka, kterou prášek nasypeme do vody nebo rozprášíme po podlaze pro přímé čištění. Jakmile se prášek dostane do kontaktu s vodou, napění a začne se rozpouštět, což je doprovázeno uvolněním příjemné citronové vůně a také zabarvením vzniklé pěny do žluto-zelena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posledními novinkami této řady jsou dva přípravky, které kromě čištění zaručují také desinfekci a bělící účinek. Bref Power dezinfekční čistič v pistoli s rozprašovačem a Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) jsou univerzální čističe, kterých lze využít v celé domácnosti k čištění nerezových povrchů, chrómu, dlažby nebo i k bělení prádla. Obsahují vysoce účinnou recepturu na bázi aktivního chlóru, díky které ho lze použít proti plísním, bakteriím i virům.

Desinfekční čističe Bref Power poznáte podle bílé barvy obalu:

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi s rozprašovačem (750 ml) si díky receptuře s aktivním chlorem dokáže poradit s plísní, snadno zničí všechny bakterie a viry a tím dokonale dezinfikuje čištěný prostor. Navíc je dávkován pomocí aktivní pěny, která se udrží na povrchu a dokonale pročistí i těžko dostupný kout. Velmi účinný je také na svislé plochy.

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) kromě desinfekce, čištění a bělení lehce odstraní mastnotu, nebo zapečené/spálené zbytky pokrmů a je tak jistě velmi vítaným pomocníkem v každé kuchyni.

 

Řadu nových čisticích prostředků Bref Power tvoří:

 

·         Bref Power čistič v pistoli s rozprašovačem (500 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90 Kč.

·         Bref Power čistič v lahvi s aplikačním zobáčkem (750 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90  Kč.

·         Bref Power prášek (500 g) k dostání za doporučenou cenu 89,90  Kč.

·         Bref Power dezinfekční čistič v lahvi s rozprašovačem (750 ml) k dostání za doporučenou cenu 89,90 Kč.

            Bref Power dezinfekční čistič v lahvi (2 l) k dostání za doporučenou cenu 89,90