Konec roku je jako dělaný na to, abychom se pořádně módně odvázaly, protože kdy jindy, když ne v tomto předvánočním čase, že? To jinými slovy znamená zapomenout na denim, „obyčejné“ materiály nebo třeba pleteniny a obléknout flitry, lesklé, blýskavé nebo jinak zajímavě řešené látky, nasadit podpatky, díky nimž budete mít nohy až do nebe, nasadit výrazné šperky a strávit u líčení o trochu více času. Jste tedy připravené? Náš módní večírkový rádce právě začíná...

Nasaďte nejsilnější zbraně!

Toužíte být nepřehlédnutelná, přesto originální a jedinečná a sexy, ale rafinovaným způsobem? V tom případě vytaste ty nejsilnější zbraně – flitry, podpatky a kožešinu. To je ta nejvíce nebezpečná kombinace. Zapomeňte ale na mini délky, midi, to je to, co si takové materiály a kousky žádají! Teprve pak budete za dámu, přesto sexy, jako ještě nikdy předtím.

Zahalte nohy, odhalte dekolt

Také máte overaly spojené s letními měsíci? V tom případě, velká chyba. Perfektně se totiž hodí klidně i na vánoční večírek. Volte takový, co bude na společenskou akci jako stvořený – bude z lesklého materiálu, s krajkou, zajímavými detaily, v perfektním střihu, který ukáže dekolt, zvýrazní pas a opticky zeštíhlí nohy. K takové parádě vám už chybí jen vhodné doplňky a můžete vyrazit do víru velkoměsta, na taneční parket nebo oslňovat k baru.

Za divokou kočku

Jedním z největších trendů této sezony jsou zvířecí vzory, takže pokud ještě nějakou divokou šelmu doma nemáte, před večírkem to můžete napravit. Sexy vzhledu dosáhnete třeba v pouzdrové sukni v kombinaci s černým topem. A přeci jen, aby to nevypadalo jako „obyčejný“ outfit do práce, dodejte celku šťávu výraznými botami.

Také si přečtěte:

Reklama