Toužíte po změně své vizáže? Chtěla byste, aby si vás vzali do ruky opravdoví odborníci a udělali z vás ženu ještě krásnější a přitažlivější, než jakou již zcela jistě jste? Pokud ano, čtěte dál….

Nyní máte jedinečnou příležitost zkusit své štěstí a přihlásit se do akce BOMTON CUP 2005. Co to je? BOMTON CUP je mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image. Základním prvkem soutěže je proměna tváře zásahem kadeřníka, vizážisty nebo stylisty. Doplněna je výběrem oděvu dotvářejícího image. Proměnná procedura musí být vedena citlivě, s ohledem na konkrétní osobu, kterou má tým v rukách. Výsledkem by měla být image korespondující s temperamentem a typem osobnosti .

Žena-in.cz ve spolupráci s Bomton studio proto vyhlašuje konkurs na „modelku“, která bude reprezentovat magazín www.zena-in.cz na BOMTON CUPu 2005. Pod slovem modelka ale nehledejte dokonalé krásky s ukázkovými parametry, kdepak. Tentokrát se modelkou stane jedna z vás. Úplně normální maminka, manželka či ještě svobodná dívka. Zkrátka žena, jaké jsme asi my všechny….

Ta bude potom doslova hýčkána a rozmazlována. Podstoupí totiž kompletní změnu své vizáže, a to doslova od hlavy až k patě. Make-up, účes, oblečení…

 

No řekněte samy, nelíbilo by se vám něco takového? Chcete se stát modelkou Žena-in.cz?

 

Pokud ano, přečtěte si pozorně následující informace. Protože tato proměna není jen tak ledajaká. Celá akce nekončí tím, že se z vás jako mávnutím kouzelného proutku vyloupne nádherná labuť. Tím to totiž v podstatě celé začíná.

 

Ta, která tuto dokonalou proměnu podstoupí, bude totiž jednou z hvězd finálové megashow!

Proto pokud se rozhodnete přihlásit se do našeho konkursu na „modelku“, nejdříve si zkontrolujte, zda máte ve svém diáři volné tyto dva termíny – 2.10. od 9:00 – 20:00 hodiny a pak ještě 19.10. od 8:00 – 24:00 hodin.

Pokud jste si tento důležitý údaj zkontrolovala a máte tyto dny volno a rovněž chuť se do našeho konkursu přihlásit, zbývá vám učinit ještě následující.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Na tuto adresu  ZDE  pošlete své fotografie. 

 

Fotografie by měly být nejlépe dvě. Celá postava + detail obličeje. Ale pozor, nevkládejte například pasové fotky, ty jsou příliš malé.

Pokud nemáte možnost nechat se vyfotografovat na digitální fotoaparát, můžete se domluvit přímo zde v redakci - dana@zena-in.cz

- své fotografie můžete posílat do 10. 9. 2005 včetně

- podmínkou je věk nejméně 18 let

 

A pozor! Přihlásit se mohou pouze čtenářky, které jsou zaregistrovány na magazínu Žena-in.cz a mají v registraci vyplněnou adresu!

 

 

Následný výběr modelky pak bude zcela v režii „poroty“ ve složení zástupce Bomtonu a člena redakce Žena-in.cz.

 

Vybraná modelka, která podstoupí kompletní proměnu, se pak účastní neveřejného finále 2. 10. a následné megashow, která se bude konat 19. 10. v Průmyslovém paláci a pražském Výstavišti před zraky 1 200 diváků, a sledovat ji pak budou moci i televizní diváci na ČT 1 a TV Óčko. On-line přenos pak bude na live.atlas.cz a chybět nebudou samozřejmě ani zástupci tisku.

 

Takže – pokud máte čas, chuť, odvahu a touhu vyzkoušet a zažít něco nového, neváhejte… Právě nyní máte příležitost!

 

www.bomtoncup.cz

 

 

 

 

 

Reklama