Milé asistentky, office manažerky a referentky, jste často ve stresu, máte pocit, že se v zaměstnání na vás valí povinnosti a vy je zvládáte jen s vypětím všech sil? Nestíháte a úkoly se na sebe nabalují jako sníh na sněhovou kouli, když jí pustíte z kopce? Odcházíte z práce a vadí vám, že neopouštíte čistý stůl? Vaše první myšlenka po probuzení často patří úkolům, které na vás čekají? Máte pocit, že vašim kolegům, kteří zastávají vyšší pozice, společnost věnuje větší pozornost? Pořádá pro ně nejrůznější kurzy, školení a na vás se jakoby zapomíná, přitom firma by se bez vaší pečlivé mravenčí práce jen těžko obešla?

Možná šťastnější z vás mají pocit, že jsou za vodou a vše zvládají levou zadní. Ale je potřeba si uvědomit, že v dnešní době se člověk musí celoživotně vzdělávat, laicky řečeno - neustále na sobě pracovat. Proč? Protože se objevují stále mladší a lepší adeptky na vaši pozici, a proto je nutné soustavně si zvyšovat kvalifikaci a neusínat na vavřínech. Na trhu práce mají šanci na odpovídající platové ohodnocení  jen ti nejlepší…

A právě pro vás, milé dámy, společnost 3M připravila internetový distanční kurz – 3M TOP ASISTENTKA. Tento vzdělávací kurz vznikl ve spolupráci s odborníky a je „ušit na míru“ ženám všech věkových kategorií zastávajícím pozice asistentek, office manažerek a referentek. Projekt 3M TOP ASISTENTKA není určen pouze pro začínající slečny, ale také pro zkušené dámy na těchto pozicích, které vědí, že není na škodu staré znalosti oprášit a popřípadě se něčemu novému přiučit. V rámci kurzu se seznámíte s metodami jak účinně zvládat pracovní stres, zlepšíte si komunikační dovednosti, naučíte se asertivitě a vychytáte mouchy při jednání s různými typy osobností. A není to jen šedivá teorie! V kurzu vám vše bude vysvětleno prostřednictvím praktických situací, které v zaměstnání zažíváte, anebo které vás mohou kdykoli potkat. A že je kurz užitečný a dobře propracovaný, dokazuje skutečnost, že se jedná o druhé kolo, které původně nebylo ani plánováno. Obrovský počet účastníků 1. kola (5 172) a velice kladné ohlasy přesvědčily společnost 3M o tom, že tento projekt má své místo a je svým zaměřením na v rámci ČR naprosto výjimečný.

2. kolo tohoto projektu 3M TOP ASISTENTKA bude zahájeno v červnu 2006.  Účast ve 2. kole projektu není podmíněna absolvováním 1. části kurzu. Registrace probíhá do 15.7. 2006 na: www.3mtopasistentka.cz. Kurz bude trvat přibližně 6 měsíců. Tato doba je naprosto ideální, abyste vše v klidu zvládla a nové znalosti vstřebala.

Kurz 3M TOP ASISTENTKA je rozdělen do několika tematických lekcí:
I. Zvyšování odolnosti proti stresu
Prevence
Techniky pro vytváření dlouhodobé vyrovnanosti
Obrana

II. Komunikační dovednosti – neverbální a paralingvistické nástroje
Neverbální komunikace
Paralingvistika

III. Komunikace s různými typy osob – temperament, svízelné typy osobností
Temperamentová typologie
- charakteristiky jednotlivých typů
- identifikace jednotlivých typů
Svízelné typy osob
1. identifikace jednotlivých typů
2. doporučované postupy pro jednání s jednotlivými typy

IV. Kritická místa v komunikaci
1. první dojem
2. navázání a řízení dialogu
3. reakce na nesouhlas, protinázor či odpor

4. závěrečné shrnutí, pozitivní ukončení dialogu

V + VI Asertivita
1.  co je a není asertivní jednání
2. individuální schopnosti pro aplikaci asertivity
3. asertivní práva
4. asertivní techniky
5. využití asertivity v zaměstnání


Jakmile získáte pocit, že máte lekci důkladně nastudovanou, můžete si své znalosti ověřit ve zkušebním testu. Poté budou vaše znalosti prověřeny „naostro“ testem, který musíte zvládnout v určitém časovém úseku. Za každou lekci získáte určitý počet bodů, který odpovídá tomu, jak úspěšně jste své znalosti v testu prokázala. Na konci kurzu vám budou sečteny všechny získané body. Kurz je ukončen  absolvováním závěrečného testu.

Náš tip č. 1: Po každé úspěšně splněné lekci se nezapomeňte odměnit něčím, co vám udělá radost a bude vám připomínat, že jste úžasná!!!
Náš tip č. 2: Můžete do tohoto kurzu zapojit také svoji kamarádku a navzájem se podporovat.

Co vás bude účast v projektu 3M TOP ASISTENTKA stát?
Nic. Pouze trochu vašeho času. Jednoznačnou výhodou tohoto kurzu je, že za něj nemusíte platit, nemusíte nikam dojíždět a  můžete se mu věnovat právě ve chvílích, kdy se vám to hodí.

A co vám účast v kurzu 3M TOP ASISTENTKA přinese?
Nové znalosti a poznatky vám jednoznačně urychlí, zjednoduší a zpříjemní práci a mnohonásobně se vám vrátí čas, který jste kurzu věnovala. Do zaměstnání nebudete přicházet s obavami a po práci se s čistou hlavou můžete věnovat svým koníčkům a rodině. Zaručeně vám vzroste sebevědomí, budete mít radost, že jste kurz zvládla a něco pro sebe udělala. Obdržíte diplom „3M TOP ASISTENTKA“, který si můžete zarámovat a pověsit v zaměstnání nebo doma. Diplom navíc jistě potěší vašeho šéfa - bude rád, že právě pro něj pracuje top asistentka! Získáte na ceně nejen v očích šéfa, ale také přítele nebo manžela, a zcela určitě se s vámi bude radovat i vaše rodina. Navíc, pokud se umístíte mezi 5 prvními soutěžícími, získáte zajímavou cenu – relaxační víkend pro dvě  osoby.

Reklama