Lze spojit svět úžasné kosmetiky, nejnovějších trendů, zažít spoustu zábavy, a ještě si vydělat? Samozřejmě, že ano. Ať už jste maminka na mateřské dovolené, která se potřebuje na chvíli odreagovat od starostí všedního dne, zůstat v kontaktu s kamarádkami a přivydělat si. Nebo studentka, pro kterou může být AVON skvělou volbou přivýdělku při studiu i startovací čarou k prvnímu zaměstnání. Svůj pracovní restart, novou cestu a kariéru s námi odstartovaly tisíce žen. Máte to v sobě! My to víme! Jste flexibilní, komunikativní a milujete kosmetiku. Skvělé, jste právě ta, kterou hledáme!

Svět kosmetiky je fascinující a vzrušující a je skvělé vědět o nejnovějších trendech a vyzkoušet je dříve než ostatní. Avon nabízí slevu až 30 % na své produkty, a protože nám záleží i na tom, aby se naše Avon Ladies i vzdělávaly a posouvaly neustále dopředu, nabízíme jim i celou řadu business tréninků. Pro nás je AVON láska a vášeň a jsme si jistí, že pro něj nadchneme i vás. Jsme fér, u nás neplatíte žádné členské poplatky a jako poděkování od nás dostanete ke každé objednávce krásný dárek.

Začít svoji kariéru v Avonu je navíc tak jednoduché – stačí vyplnit formulář, otevřít e-mail s přihlašujícími údaji a svět skvělé kosmetiky, zážitků a finanční výhod se vám ihned otevře.

Vneste do svého života barvy s novým make-up balíčkem!

Odhalte svoji skrytou krásu s pomocí naší nové dárkové sady Avon True. Díky těmto pomocníkům od Avonu jako jsou Voděodolné oční linky nebo Bronzující perly na tvář bude váš make-up vypadat jako ze salónu.

Probuďte vaši vnitřní zářivou hvězdu!

Dodejte své pleti zářivý vzhled pomocí naší nové Rozjasňující sady. Sada obsahuje Rozjasňující perly na tvář a Oválný štětec na pudr. Díky těmto produktům dokonale zpestříte svůj make-up look. Najděte si proto chvilku pro sebe a projasněte svoji pleť.

    Relaxujte s kolekcí Encanto Irresistible!

    Každý z nás si potřebuje na chvíli oddychnout. Dopřejte si proto zaslouženou relaxaci s naší kolekcí Encanto Irresistible s jedinečnou vůní z dílny světoznámého návrháře. Nová sada smyslné péče je potěšením pro vaši pokožku i smysly. Díky luxusnímu, bohatému složení, které se rychle vstřebá, bude vaše pokožka hydratovaná po celý den!

    Reklama