Pro všechny náctileté teenagery ve věku 12-19 let, kteří milují zpěv a rádi by se staly popovou hvězdou, je tady teď skvělá příležitost!

hvezda

Prázdniny se kvapem blíží. Najít zábavu pro náctileté však bývá často problém. Pro všechny náctileté teenagery ve věku 12-19 let, kteří milují zpěv a rádi by se staly popovou hvězdou, je tady teď skvělá příležitost! Hudební akademie Praha pořádá ve dnech 19.-23. 7. 2010 kurz pro začínající zpěváky, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké to je stát na pódiu jako skutečná star. Prázdninová akce se koná v DDM Spektrum v Praze a vyvrcholí 23.7. velkým open-air koncertem, na kterém vystoupí všichni účastníci. Více informací a přihlášky hledejte na www.hudebniakademiepraha.cz.

hvezda

V rámci projektu Prázdninová hvězda se budou účastníkům věnovat pouze zkušení odborníci, pedagogové a profesionálové ve všech oblastech, které zpěvák potřebuje znát. Jde zejména o sólový zpěv na mikrofon, skupinový zpěv, jevištní projev, pohyb a tanec. Děti, jejichž snem je zazpívat si s mikrofonem na podiu tak mají skvělou šanci si zkusit, jaké to doopravdy je.
A odborníci poradí, s čím bude třeba. Kurz vyvrcholí vlastním závěrečným originálním vystoupením. Součástí večera bude i ceremoniál s předáváním absolventských certifikátů účastníkům.

hvezda

Prázdninová hvězda navazuje na celoroční aktivity Hudební akademie Praha Pavla Zumrová. Zde se děti ve volném čase v pěkném prostředí atelierů věnují hudbě, jazykům a dramatické a pohybové výchově. Na děti zde čekají pouze kvalitní lektoři z řad specializovaných pedagogů a profesionálních umělců, kteří se dětem věnují s velkým zájmem a nadšením. Rodiče si mohou být jisti, že ke každému dítěti lektoři přistupují naprosto individuálně. Velký ohled se bere i na vlastní názory dětí, které zde nikdo nepodceňuje, ale naopak velmi podporuje.

O hudební akademii Praha Pavla Zumrová se dozvíte více na webových stránkách www.hudebniakademiepraha.cz

Reklama