Rozhodně věřím, že mezi nebem a zemí něco je, ale obecně ke kartářkám jsem nedůvěřivá. Nepatřím k těm, které by v bezvýchodné životní situaci vyhledaly právě jejich pomoc. Nechci říci, že bych to zatracovala, každému dle jeho chuti, určitě to mnoha lidem může pomoci, ale… Navíc jsem měla možnost se s pár ženami, které údajně vidí do budoucnosti, setkat. Podle jejich slov, která mi tehdy byla sdělena, bych byla několikrát vdaná, měla nespočet dětí a byla multimilionářka. Ani jedno se zatím nevyplnilo, škoda, zvláště ty miliony mě tedy mrzí. Když jsem dostala nabídku, vyzkoušet špičku v oboru, kterou Helen Stanku je, kývla jsem.

5ad4b112c3cceobrazek.jpgFoto: Helen Stanku

  • Helen pochází z rodu, kde se kartářky a vědmy objevovaly. Nese si tedy od předků dar od samého mládí. Už při prvním kontaktu na mě Helen působila velmi příjemně. Je milá a krásná. To mě překvapilo. Čekala bych ženu netradičního vzhledu, do kterého mám kartářky zaškatulkované. Na úvod mi byly vyloženy runy. Znaky, které mají božský původ. Nejdřív jsem si vybírala dřevěné, následně na to železné. To z toho důvodu, že dřevo je více intuitivní a se železem se nehne. Jsem nejspíše dítě štěstěny, sáhla jsem po těch nejlepších. Mnou vybrané symboly znamenají: Kan- činiti (lidská ruka poslouchá své srdce), Berkana/Bříza (růst, mateřský princip), Vunjo - štěstí, radost, sláva. Dále to byly Not/Nauthis - nutnost, nouze, Laf/Laguz - intuice, Třetí oko, a opět Vunjo. Sečteno, podtrženo, v práci i soukromí růst stylem přičiň se člověče a bude ti dáno radovat se z plodů svého úsilí. Věz, že i kdyby se ti nechtělo, musíš jít dál, neboť tvá cesta je tvé zasvěcení a poznání. Jdeš správně.
  • Pak přišla řada na karty a osobní výklad. Nechci popisovat, co vše mi bylo řečeno, ale musím říct, že jsem byla opravdu překvapená. Spousta věcí seděla. Například můj strach z cestování, kdy Helen poodkryla, proč tomu tak je, aniž bych cokoliv řekla. Nemám klasickou obyčejnou paniku z letadla, je to specifické. Pro ty, které by chtěly namítat, že to není těžké uhádnout. Přesně se i trefila do charakteristiky mé osobnosti. Ta seděla do posledního puntíku.
  • Celé sezení s Helen jsem vnímala jako pohled do budoucna ve spojení s radami, co dělat. Nevyznělo to jako pevně daná linie, kterou se můj život bude ubírat, co mě čeká, kdy potkám toho pravého atd., spíše takové postrčení k lepším zítřkům. Což jsem ocenila. Nepatřím k těm, že bych momentálně žila z toho, že mi kartářka předpověděla krásný život. Bylo příjemné to slyšet, nepopírám, neustále to ale beru s rezervou. Je však pravdou, že v určitých situacích, na které jsem byla i od Helen upozorněna, si vzpomenu na její slova a uklidní mě. 

5ad4b15690b9eobrazek.jpg

Zaujalo mě, že se Helen téměř ve všem shodovala s astrologickým rozborem, který mi prováděl Robert Policar (můžete si přečíst ZDE, klikni). Oba se shodli na zásadních věcech v mé budoucnosti. Co vám budu povídat, kdyby to vyšlo, byla bych šťastná. Podle nich mě čekají jen samé příjemné etapy v mé knize života.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit