píše naše čtenářka s nickem Maryene a nedonutí se snídat, ačkoliv na to má relativně čas. Co ji od snídaně odrazuje, a kdy udělá ráda výjimku, to už se dočtete v jejím příspěvku na dnešní téma

Milé ženy, přestože vím, jak je snídaně pro nás důležitá, celý život dělám stále tu stejnou chybu. Nesnídám nebo snídám velmi špatně. Ráno po probuzení nemám na jídlo ani pomyšlení a když jsem chodila do práce, většinou jsem si snídani brala s sebou a potom někdy ve volné chvíli ji snědla při práci u počítače, občas také ne.

Nyní doma relativně mám na sebe hodně času a jak mi opakují děti i manžel „vždyť už mám na starosti jen sama sebe, tak ať se pořádně najím „. Ale věřte nebo ne, jsem sice celý den sama doma, ale stále v jednom kole a přestože si dávám předsevzetí o tom, jak zítra ráno určitě v klidu posnídám, zůstává jen u těch předsevzetí. Většinou si uvařím jen kávu.

Jsou však dny, kdy snídám a kdy mi snídaně přináší potěšení. To je doba dovolené například někde u moře, kdy ráno po probuzení za šumění mořských vln mohu vychutnat v klidu snídani, kterou pro mě připravil někdo jiný. To je tedy pro mě ideální snídaně. Švédský stůl plný lákavých pochoutek, k tomu šálek kávy a vůně moře a léta.

Nerada snídám sama, jídlo je pro mě společenská záležitost. O víkendu, když je manžel doma, snídáme spolu. A co teprve, když snídani připraví on sám a můžeme posnídat na terase. Jaro už je tady a ve dvou lépe chutná. Jednu takovou společnou snídani, kterou připravil můj protějšek vám posílám pro inspiraci.

Snídaně ve dvou

Krásné jaro a hezký den všem přeje

Maryene

Copak to tam máte dobrého? Vidím jahodový dortík, čerstvé jahody a to žluté vypadá na hranolky...nebo se mýlím?

Jak a co s nídáte vy, milé ženy-in? Také se nám svěříte? Patříte k snídaňovým typům, nebo se spíš po ránu odbýváte?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama