Rok od roku přibývá těch, kteří nakupují přes internet. Nákup z pohodlí domova totiž kromě zmíněného pohodlí nabízí i možnost v klidu si vybrat a porovnat ceny zboží. Obrovský boom zažívají v poslední době například internetové lékárny.

lékárny

„Za poslední rok se počet klientů, kteří u nás nakoupili, zvedl o 160 %,“ uvádí Aneta Mikulová z marketingového oddělení internetové lékárny AVE. Online Lékárna AVE nabízí volně prodejné léky, kompletní sortiment vitamínů a minerálů, doplňky stravy, kosmetiku, produkty pro těhotenství, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. To vše za nižší ceny, než nabízejí kamenné lékárny. „Veškeré zboží máme skladem a za velmi nízké ceny. Zákazníci se nemusejí bát ani v případě, že si nevědí rady. Stačí zavolat na telefonní číslo 583 301 559 nebo napsat na náš email. Rádi všem poradíme a doporučíme ty nejvhodnější produkty,“ říká  lékárnice Jana Luknárová z AVE lékárny.  

Věrnostní programy a doprava zdarma

Klientům, kteří využívají služeb internetových lékáren častěji, se vyplatí využít věrnostní program a ušetřit tak například za dopravu. Například lékárna AVE má pro věrné klienty hned 3 typy účtů – zlatý, stříbrný a bronzový. Registrovaným zákazníkům se už od prvního nákupu sčítají všechny útraty. Čím víc toho v průběhu času nakoupí, tím větší slevy získají. Pro ty, kteří se nakupování léků přes internet stále bojí, mají odborníci dvě rady: Určitou zárukou je, když má internetová lékárna také své kamenné pobočky a vždy je dobré podívat se na recenze e-shopu například na známém portálu Heureka.cz. „Právě s tímto portálem jsme pro klienty připravili jednodenní akci doprava zdarma. Kdo u nás od 12. do 13. 11. (12:00 – 12:00) nakoupí za více než 300 korun, nezaplatí za dopravu ani korunu,“ říká k akci Aneta Mikulová. K nákupu nad 2 000 korun mají klienti dopravu zdarma vždy.

lékárny

Získejte slevu a vyhrajte hodnotný balíček na klouby!

Od 1. listopadu lékárna AVE navíc spouští SMS soutěž, ve které vyhrává každý. Stačí poslat zprávu ve tvaru SMSSLEVA AVE na číslo 902 10 a okamžitě získáte kód na 2% slevu na váš nákup. „A to není všechno. Každá 300. SMS v pořadí vyhraje balíček na klouby v hodnotě 1 000 korun,“ říká Aneta Mikulová z marketingu. Ve výherním balíčku zákazníci najdou kloubní preparáty a doplňky stravy Colafit, Kamzík a Proenzi Comfort. Akce platí do konce roku.

Reklama