Pharmatonâ Geriavit obsahuje unikátní ženšenový výtažek G115â s vyváženou kombinací vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších látek. Je to skvělý tip na vánoční dárek pro vaše blízké!

Stárnutí je záležitost značně relativní a individuální. Ačkoliv se mnohým z nás může zdát, že stáří přichází až s odchodem do důchodu, ve skutečnosti je proces biologického stárnutí zahájen výrazně dříve, a to již kolem 45. roku života. Přibližně v této době  na sobě můžeme začít pociťovat, někdo méně, někdo více, například zvýšenou námahu při stoupání do schodů, nadměrnou zadýchanost při sebemenším popoběhnutí, celkovou slabost či zhoršené zvládání každodenního stresu. Nastává čas, kdy i správná kombinace zdravé výživy a pravidelný pohyb prostě nestačí na to, aby tělo dále fungovalo tak, jak bychom si přáli a jak jsme doposud byli zvyklí. Můžeme se s tímto stavem smířit, nebo se rozhodneme podniknout aktivní kroky.

 

V boji proti únavě, stresu, pro posílení celkové odolnosti a zmírnění obecných příznaků stárnutí bychom měli dávat přednost ověřeným a účinným léčivým přípravkům, které dodají tělu ve správném poměru látky, které potřebuje, ale samo je nedokáže vytvořit. Takovým přípravkem je registrovaný lék Pharmatonâ Geriavit, který je možné koupit i bez lékařského předpisu v našich lékárnách. Jeho účinnost, snášenlivost a bezpečnost je ověřena nejen v klinických studiích, ale především pozitivními zkušenostmi miliónů žen a mužů na celém světě.

 

Pharmatonâ Geriavit obsahuje unikátní ženšenový výtažek G115â s vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších látek, jako je deanol, lecithin a rutin. Pozitivně ovlivňuje vnímavost, soustředění, odolnost proti stresu, období rekonvalescence, fyzickou a duševní výkonnost. Pomáhá při únavě a vyčerpání, při nevyvážené či nedostatečné výživě, v období rekonvalescence a zmírňuje obecné příznaky stárnutí, navíc zvyšuje odolnost organismu a je i vhodnou prevencí nedostatku vitaminů a minerálních látek, zejména u starších osob..Přípravek je vhodný i pro diabetiky.

 

Pharmatonâ Geriavit je lék k vnitřnímu užití, proto čtěte pečlivě příbalový leták!

 

5 rad pro ty z Vás, kteří chtějí zůstat svěží a ve skvělé kondici

 

1. rada

Věnujte se pravidelně fyzickému cvičení – sportujte. Hodinu odpoledne u televize nahraďte rychlou chůzí v přírodě. Tím si udržíte ohebné svaly a klouby a zároveň si posílíte tělo a zvýšíte odolnost organismu.

 

2. rada

Dbejte, aby Vaše strava byla pestrá a vyvážená, bohatá na vlákninu, vitaminy, minerály a stopové prvky, rozdělená do 4–5 denních jídel. Konzumujte dostatečné množství zeleniny a ovoce, jezte výrobky z obilovin, denně zařazujte mléčné výrobky, hlavně kysané, omezte příjem tuků a nezapomínejte na pitný režim. Doplňte denní stravu ověřeným přípravkem např. Pharmaton® Geriavit, který pomáhá při vyčerpání, ztrátě koncentrace, oslabení imunity a je i vhodnou prevencí nedostatku vitamínů a minerálních látek.

 

3. rada

Udržujte pružnou mysl. I když duševní výkonnost skutečně věkem postupně klesá, můžete mnoho ovlivnit duševním cvičením a udržet si tak dobrou duševní kondici do pozdního věku.

 

§    luštěte křížovky

§    hrajte hry, kde musíte přemýšlet

§    učte se cizí jazyky

§    cestujte a poznávejte nové kraje

 

4. rada

Udržujte kontakt s mladšími lidmi, udržujte společenské kontakty s přáteli a snažte se brát v úvahu jiné názory. Osamělost, zahořklost a netolerantnost nejenže škodí Vaší kondici, ale také Vašemu zdraví.

 

5. rada

Zajistěte si kvalitní a nerušený spánek. Kdo nenalezne v noci klid, bývá ve dne unavený, bez nálady, nesoustředěný a ztrácí na dlouho radost ze života.

 

 

Náš tip na vánoční dárek: Darujte svým nejbližším unikátní Pharmatonâ Geriavit. K přípravku Pharmatonâ Geriavit můžete nyní v lékárně získat zdarma luxusní vánoční obal.


Vánoční obal pouze k přípravku Pharmaton Geriavit 100 tobolek. Distribuce vánočních obalů pouze v lékárnách a v období od 1. 11. 2008 do 31. 12. 2008.